Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

10 Lat Temu Straciła Słuch. Teraz Przyszła, Żeby Zaśpiewać Własną Piosenkę.

25 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   7,8 tys. wyświetleń
10 Lat Temu Straciła Słuch. Teraz Przyszła, Żeby Zaśpiewać Własną Piosenkę.

Mendy Harvey całkowicie straciła słuch, gdy miała 18 lat. Przyczyną były zaburzenia tkanki łącznej, które pogarszały funkcjonowanie nerwu słuchowego, a ostatecznie doprowadziły do całkowitej głuchoty.

Dziewczyna od zawsze kochała śpiewać. Diagnoza lekarza była więc dla niej jak wyrok. Postanowiła jednak, że się nie podda i nadal będzie realizować swoją pasję. Zastanawiasz się jak to możliwe?

Mendy jest bardzo muzykalna. Śpiewa od kiedy skończyła 4 lata. Obecnie ma 29 lat i w ogóle nie słyszy. Czuje jednak drgania i wibracje, dlatego kiedy śpiewa, ściąga buty, żeby "czuć muzykę".

Dodatkowo dziewczyna twierdzi, że ma tak wyrobioną pamięć muzyczną, że wie którymi mięśniami poruszać i jak pracować przeponą. Nie słyszy się, ale wie, że dobrze śpiewa. To jest po prostu niesamowite, prawda?

Jury nie mogło się doczekać występu

Kiedy Mandy Harvey weszła na scenę, przewodniczący jury zapytał ją kim jest kobieta, która stoi za nimi. Okazało się, że to jej tłumaczka języka migowego. Wtedy opowiedziała wszystkim swoją historię. Dziewczyna wyjaśniła, że przyszła zaśpiewać swoją autorską piosenkę. Wszyscy z zapartym tchem czekali na to wystąpienie.

Zobacz to fantastyczne wykonanie!

Radzimy Ci najpierw przygotować chusteczki, bo to, co za chwilę zobaczysz, będzie wyjątkowo wzruszające! 🙂

Mandy otrzymała owacje na stojąco. Juror Simon wcisnął "złoty przycisk", który zagwarantował jej awans do ścisłego finału. Kobieta popłakała się ze szczęścia.

Jeżeli wzruszyłeś się tym występem, koniecznie udostępnij go swoim znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.