Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

11 Ekstremalnie Użytecznych Sztuczek, Które Zmienią Cię w Mistrza Czystości.

13 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   79,6 tys. wyświetleń
11 Ekstremalnie Użytecznych Sztuczek, Które Zmienią Cię w Mistrza Czystości.

Przypalona taca z piekarnika, brzydki zapach z pralki, czy brudne siedzenia w samochodzie przestaną być problemem.

Przypalone garnki i tace do pieczenia

Soda oczyszczona i nadtlenek wodoru przywrócą blask Twoim przypalonym garnkom i blachom do pieczenia. Przy minimalnym wysiłku będziesz miał przedmioty, które wyglądają jak nowe.


Brudne okucia okien

Posyp sodą oczyszczoną w rogach, a następnie wlej trochę octu. Gdy wejdą w reakcję, zrobią porządek z zaschniętym brudem.


Wanna

Wymieszaj ocet i proszek do prania w równych proporcjach. Użyj w miejscach, w których jest wyjątkowo brudno. Pozostaw na 10 minut a następnie wytrzyj.


Pralka

Wnętrze pralki nie powinno brzydko pachnieć bo zapach będzie przenosił się na praną odzież. Jest sposób, żeby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Wsyp trochę sody oczyszczonej oraz destylowanego octu do bębna pralki. Zobaczysz magię!


Brudne fugi

Przywrócenie pierwotnego koloru fug jest możliwe dzięki użyciu płynu do mycia WC zawierającego wybielacz. Następnie użyj twardej szczotki.


Szczotka do włosów

Aby pozbyć się włosów ze szczotki, rozetnij nożyczkami włosy w co trzecim rzędzie. Następnie wymieszaj trochę sody oczyszczonej w gorącej wodzie i umieść w niej szczotkę. Kilka minut później z łatwością usuniesz wszystkie włosy z ulubionej szczotki.


Kratka wentylacyjna

Użyj starego pędzla do oczyszczenia kratki z kurzu. Nawet odkurzasz ze szczotką nie zrobi tego lepiej.


Szklane wazony i kryształ

Rozwiązaniem problemu brudu jest sól, mydło i ciepła woda.


Siedzenia w samochodzie

Jeśli chcesz zaoszczędzić na czyszczeniu chemicznym, spróbuj wyczyścić siedzenia samodzielnie. Wymieszaj płyn do mycia naczyń, sodę, ocet i wodę. Spryskaj tym siedzenia a następnie wytrzyj przy użyciu dość twardej szczotki.


Podłoga

Paska do zębów uczyni cuda z takimi stałymi znakami umieszczonymi na parkiecie. Umieść odrobinę pasty, a kilka chwil później pocieraj ściereczką z mikrofibry.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.