Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

11 Najbardziej Kompromitujących Zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego. Fotki z Brzuchem Na Wierzchu To Szczyt Żenady.

14 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   95,8 tys. wyświetleń
11 Najbardziej Kompromitujących Zdjęć Krzysztofa Rutkowskiego. Fotki z Brzuchem Na Wierzchu To Szczyt Żenady.

Kontrowersje wokół Krzysztofa Rutkowskiego dotyczą nie tylko metod działania detektywa, ale także jego życia prywatnego. Do tej pory trzykrotnie żonaty, w ostatnich czasach miał jednak głównie narzeczone.

Krzysztof Rutkowski (57 lat), to przedsiębiorca, polityk, były poseł na sejm. Jest też - a może przede wszystkim - detektywem. Najbardziej znanym polskim detektywem... bez licencji. Kontrowersje wokół Krzysztofa Rutkowskiego dotyczą nie tylko metod działania detektywa, ale także jego życia prywatnego. Do tej pory trzykrotnie żonaty, w ostatnich czasach miał jednak głównie narzeczone.

Rutkowski w latach 2001-2005 był posłem na Sejm z listy "Samoobrony". Jego kariera polityczna była krótka, jeszcze w grudniu 2001 roku wystąpił z klubu parlametarnego partii biało-czerwonych krawatów.

Detektyw nie stroni od kobiet. Jedną z jego wybranek była niedoszła zakonnica, Luiza Krużyńska, która wystąpiła z zakonu i zaręczyła się z Rutkowskim. Związek nie trwał długo - po około roku, detektyw rzucił ją dla jej koleżanki ze szkolnej ławki...

A koleżanką tą była Maja Plich. Tutaj detektyw pozuje z różą i pokazuje swój tors.

Nie mały "brzuszek piwny" detektywa i... znowu ten owłosiony tors. Złośliwi twierdzą że detektyw ma więcej włosów na klacie niż na głowie.

Fryzura Rutkowskiego to już legenda. Nie każdy jednak wie, że Rutkowski jest... siwy. Tak - to co widzicie w telewizji i na okładkach kolorowych magazynów, to efekt regularnego farbowania tego co pozostało na głowie detektywa.

Tak fryzura prezentuje się z profilu...

A tak z tyłu:

Romansu z Agnieszką Frykowską (popularną "Frytką") do udanych zaliczyć nie można. Związek zakończył się prawie tak szybko jak się zaczął.

A tak rozpoczynał swoją karierę Krzysztof Rutkowski. Popularność zdobył dzięki programowi "Detektyw" emitowanemu w telewizji TVN w latach 2001-2006.

W 2013 roku właściciel firmy detektywistycznej został skazany na 1,5 roku więzienia w sprawie "śląskiej mafii paliwowej", która wyłudziła od państwa prawie 500 mln zł. Prokuratura zarzuciła mu m.in. pranie pieniędzy pochodzących z przestępstwa.

Pod koniec zeszłego roku, Krzysztof Rutkowski nagrał piosenkę "Jesteś moim aniołem" wraz z wokalistą disco polo Fisherem. Twierdzi że chce zostać piosenkarzem...

My jednak polecamy panu Krzysztofowi odkurzyć stare płyty i posłuchać utworu Perfect "Niepokonani". Jak to mądrze śpiewał Grzegorz Markowski, "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść".
Komentarze. Dołącz do dyskusji.