Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

12 lat szukał zaginionej córki. Nie mógł przestać płakać po telefonie z policji.

4 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,6 tys. wyświetleń
12 lat szukał zaginionej córki. Nie mógł przestać płakać po telefonie z policji.

Greg Allen do końca wierzył, że uda mu się odnaleźć swoją ukochaną córeczkę. Po kilkunastu latach otrzymał od policji zaskakującą wiadomość, która zmieniła wszystko.

W kwietniu 2002 roku mała Sabrina Allen spotkała się ze swoją matką. Kobieta była pozbawiona praw rodzicielskich, ale z okazji 5. urodzin dziewczynki, ojciec zgodził się na ich wspólny weekend. Kobieta nie odwiozła jednak Sabriny na czas, a ślad po nich zaginął. Zdruzgotany ojciec zgłosił sprawę na policję. Po kilku latach policjanci nie dawali mu już nadziei na odnalezienie dziecka. On jednak się nie poddał i szukał jej przez 12 lat.

Prywatny detektyw i duża nagroda

Ojciec dziewczynki wynajął osobę doświadczoną w poszukiwaniu zaginionych ludzi i dodatkowo zaoferował 80 tysięcy złotych nagrody. Kiedy te metody zawiodły, zgłosił się do programu, który pomagał zaginionym członkom rodziny odnaleźć się.

Modlił się o tę wiadomość całe każdego dnia...

W końcu otrzymał wiadomość z policji, na którą tak czekał. Okazało się, że jego córka żyje w Meksyku ze swoją matką. Niestety dziewczynka była przetrzymywana przez kobietę w ukryciu, wbrew swojej woli. Funkcjonariuszom udało się namierzyć miejscowość, w której mieszkały i razem z ojcem dziecka dotarli do tego miejsca.

Zmieniony wizerunek

Dziewczyna nie przypominała już małej blondynki ze zdjęcia. Miała brązowe włosy i zmienione nazwisko. Sabrina była także w złym stanie psychicznym i natychmiast trafiła pod opiekę psychologa. Teraz musi nadrobić kilka etapów nauki, bo matka nie pozwalała jej na edukację.

17-latka wróciła do USA, żeby zamieszkać z ojcem, który twierdzi, że jest teraz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Ma nadzieję, że uda mu się nadrobić stracony czas i córka pokocha go na nowo. Dzięki jego determinacji i wierze w to, że odnajdzie swoją córkę, Sabrina może dzisiaj prowadzić normalne życie.

Ten wspaniały ojciec powinien stać się inspiracją dla wszystkich rodziców! Udostępnij, jeżeli uważasz, że jego zachowanie jest dobrym wzorem do naśladowania.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.