Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

13-Latka Podbiła Świat Swoim Występem. Genialna Metamorfoza i Wykonanie!

12 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   5,6 tys. wyświetleń
13-Latka Podbiła Świat Swoim Występem. Genialna Metamorfoza i Wykonanie!

Niektórzy artyści są tak unikatowi, że wszelkie próby podrabiania ich, po prostu nie mają sensu. Ta dziewczyna odważyła się jednak podjąć tego zadania. Sprawdź koniecznie, jaki był efekt.

Luciano Pavarotti był jednym z najwybitniejszych śpiewaków operowych. Znany na całym świecie tenor chorował na raka trzustki. Cały świat z ogromnym smutkiem przyjął informację o jego śmieci w 2007 roku.

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju

Pavarotti dwukrotnie znalazł się w Księdze Guinnessa. Jest to artysta, u którego zanotowano rekordową liczbę powrotów na scenę, na skutek owacji publiczności. Jego album „The Three Tenors In Concert”, który stworzył z Plácido Domingo i José Carrerasem, to najlepiej sprzedająca się płyta z muzyką klasyczną.

Przez wiele lat sądzono, że nikt nie będzie w stanie dogonić oryginału. Wszystko zmieniło się po występie młodej dziewczyny w filipińskiej dziecięcej edycji popularnego programu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Elha Nympha's jest początkującą piosenkarką i ma dopiero 13 lat! Mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy - dwa lata temu wygrała The Voice Kids. Jednak dopiero ten występ przyniósł jej ogromną popularność. Trzeba przyznać, że jest niesamowita!

Elha jako Luciano Pavarotti:

Jury było pod ogromnym wrażeniem tego wykonania. Nikt nie spodziewał się, że zaledwie 13-letnia dziewczyna, będzie w stanie aż tak dobrze odwzorować słynnego śpiewaka operowego.

Porównaj z oryginałem:

Jak oceniasz jej występ? Udostępnij, jeżeli Ci się podobało.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.