Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

15 Przerażających Rzeczy, Które Widzieli Pracownicy Zakładów Pogrzebowych

17 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   75,7 tys. wyświetleń
15 Przerażających Rzeczy, Które Widzieli Pracownicy Zakładów Pogrzebowych

Mówią, że to brudna robota, ale ktoś musi ją wykonać. Dla wielu z nas, biznes pogrzebowy jest zbyt straszny, żeby w nim pracować. Jednak to możliwe, żeby się do niego przyzwyczaić.

Mówią, że to brudna robota, ale ktoś musi ją wykonać. Dla wielu z nas, biznes pogrzebowy jest zbyt straszny, żeby w nim pracować. Jednak to możliwe, żeby się do niego przyzwyczaić.

Są osoby, które dzień w dzień, noc w noc, spędzają wyłącznie w "towarzystwie" zwłok. Konieczność przygotowania do pochówku jest nieodłączną częścią pracy. Tak częsty kontakt z martwymi sprawia, że można się do nich przyzwyczaić. Nie da się natomiast przewidzieć niespodzianek, o których dowiesz się z tego artykułu.

Zwłoki czasami siadają

To stosunkowo rzadkie zjawisko, ale się zdarza. Ta niespodzianka dla pracowników domów pogrzebowych jest dość przerażająca. Sam bym nie chciał być świadkiem takiego zdarzenia.


Zmarli mogą mieć erekcję

W branży nazywane "anielskim pożądaniem". Pojawia się podczas przygotowywania zwłok w określony sposób. W jaki? Tego nie wiemy, ale z pewnością nie taki, jaki masz na myśli.


Niektóre zwłoki potrafią chwycić

Podczas golenia zwłok zmarłej kobiety, wykonujący to pracownik doznał szoku. Ręka kobiety chwyciła go za palec. Przyznacie, że jest to trudna praca...


Dostawa w święta

Pewien dyrektor zakładu pogrzebowego miał niecodzienne zdarzenie. W zakładzie zabrakło miejsca i musiał przewieźć 11 zwłok... własnym autem.


Pogrzeb własnego syna

Właścicielka zakładu pogrzebowego straciła syna i musiała go przygotować do pochówku. Pomimo tego, że bardzo kochała swoją pracę, zrezygnowała i przeszła na emeryturę.


Koń w kondukcie

Pewien kondukt żałobny miał konia, który ciągnął karawan. Niestety zwierzę zostało zabite przez nieuważnego kierowcę.


Pijany mężczyzna zmarł na pogrzebie ojca

Po ostatnim pożegnaniu, mężczyzna upił się do nieprzytomności. Gdy żona poszła go przebudzić, ten od godziny siedział martwy na krześle.


Pogrzeb bliźniaka

Podczas pogrzebu brata bliźniaka, okazało się, że drugi przyszedł w takim samym stroju jak zmarły. Niektórzy żałobnicy musieli być bardzo zaskoczeni.


Szklane oko

Pewna starsza kobieta miała nietypową ostatnią wolę. Za życia miała szklane oko - poprosiła, żeby podczas pogrzebu oczy były szeroko otwarte.


Zwłoki są obrzydliwe

Dla osób, które przygotowują ciało do pogrzebu, nie jest niczym nowym fakt, że zwłoki są bardzo często w okropnym stanie: pokryte krwią, wymiocinami czy kałem. To nie jest praca marzeń, prawda?


Złodziej monet

Właściciel zakładu pogrzebowego miał problem ze złodziejem monet, które układał na oczy zmarłego. Dzięki temu, oczy martwego człowieka nie otwierały się. Niestety, ktoś regularnie kradł monety. Właściciel postanowił odstraszyć złodzieja. Położył się i udawał martwego, a na oczach położył sobie monety. Gdy ktoś je zabierał, właściciel wstał i krzyknął Hej! Oddawaj moje monety!. Złodziej nigdy więce się nie pojawił.


Zwłoki nie zawsze są ciche

Gdy w płucach nadal znajduje się powietrze, zwłoki mogą bulgotać, jęczeć a nawet wydrzeć.


Wypuszczanie gołębi

Mówi się, żeby nie wypuszczać gołębi podczas pogrzebu. Jedna rodzina zignorowała ten przesąd i gołąb został zaatakowany przez jastrzębia.


Uważaj na starych cmentarzach

Gdy pewna dziewczynka nie była uważna, a rodzice niewystarczającą ją pilnowali, wpadła do niezabezpieczonego grobu. Po wyciągnięciu jej ze środka okazało się, że do jej ramion przyczepiły się kości trupa.


Niespodzianka dla asystenta

Asystentowi zlecono oczyszczenie zwłok. Gdy odsunął powieki, okazało się, że gałki oczne zostały usunięte.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.