Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

16-latka Wzięła 1 Tabletkę; 2 Tygodnie Później Jej Wygląd Dramatycznie Się Zmienił

5 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   116,7 tys. wyświetleń
16-latka Wzięła 1 Tabletkę; 2 Tygodnie Później Jej Wygląd Dramatycznie Się Zmienił

Zobaczysz wideo, na którym widać katastrofalny w skutkach wpływ tabletki na organizm dziewczyny. Zmienił się jej wygląd oraz zachowanie.

W 2015 roku, życie 16-letniej Amy Thomson zmieniło się raz na zawsze. Piękna, młoda kobieta, kochająca rozrywkę i towarzystwo przyjaciół, próbuje małą tabletkę. Tylko raz, tylko jedną, małą pigułkę. Ta decyzja prawie ją zabiła.

Pigułka o nazwie MDMA, powszechnie znana jako ecstasy. Uważany za niegroźny wspomagacz dobrych imprez, jest po prostu niesamowicie groźny. Każdy, kto myśli inaczej, jest w ogromnym błędzie.

Dziewczyna i trzy inne w wieku od 15 do 19 lat, wzięły tabletki na jednej imprezie. Tamtym się udało, Amy prawie miesiąc spędziła w szpitalu a dwa tygodnie w śpiączce.

Mężczyzna w wieku 33 lat oraz dwie dziewczyny w wieku 17 i 18 lat zostali aresztowani za przestępstwa narkotykowe. Policja i lekarze zaczęli ostrzegać o niebezpiecznej tabletce lokalną społeczność.

Zobaczysz wideo, na którym widać katastrofalny w skutkach wpływ tabletki na organizm dziewczyny. Zmienił się jej wygląd oraz zachowanie. Lekarze i rodzina dziewczyny zdecydowali się na opublikowanie filmu dla dobra mężczyzn, kobiet, nastolatek i dzieci.

Każdy rodzic uważa, że jego dziecko nie zrobi takiej głupoty i nie trzeba z nimi o tym rozmawiać. To niestety nie jest prawdą. Przypadek Amy, wraz ze zdjęciami i filmem jest dobrym materiałem edukacyjnym, który może uratować Twoje dziecko!

Narkotyki są wszędzie, nawet w otoczeniu Twojego inteligentnego dziecka. Czasami zdarzają się nieprzewidywalne sytuacje, w której może znaleźć się każdy nastolatek. Presja otoczenia sprawia, że najrozsądniejszy dzieciak zrobi głupotę. W przypadku Amy ta głupota zmieniła całe jej życie.

Amy przeżyła, ale jest teraz przykuta do wózka i musi się nauczyć żyć od nowa.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.