Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

20 Lat Temu Zaatakował Go Trygrys. Teraz Zdecydował Się Odsłonić Okaleczoną Twarz. Zrobił To z Ważnego Powodu.

21 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   56,7 tys. wyświetleń
20 Lat Temu Zaatakował Go Trygrys. Teraz Zdecydował Się Odsłonić Okaleczoną Twarz. Zrobił To z Ważnego Powodu.

Mężczyzna przez całe życie był wyśmiewany. Nie mógł uczestniczyć w żadnych publicznych uroczystościach, bo mówiono mu, że straszy dzieci. Teraz chce powalczyć o normalne życie.

Hashmot Ali mieszka w południowej części Bangladeszu. Pewnego dnia, kiedy wraz z kolegami wybrał się na ryby, usnął w łodzi przymocowanej do brzegu przy leśnym kanale, którym często pływał.

Kiedy obudził się, zobaczył wielkiego tygrysa. Nie było to jego pierwsze spotkanie z tym groźnym zwierzęciem więc postarał się opanować i nie wykonywać gwałtownych ruchów. Jednak tygrys był już gotowy do skoku. Nagle rzucił się na niego rozrywając swoimi pazurami jego twarz. Zwierzę chciało go wyciągnąć na brzeg, ale mężczyzna zaczął przeraźliwie krzyczeć i wtedy obudzili się jego koledzy, którzy spali w swoich łodziach w pobliżu. Kiedy tygrys zobaczył kilkunastu mężczyzn, którzy wymachiwali w jego stronę wiosłami, wystraszył się i uciekł.

Dotarli do wioski po 6 godzinach

Niestety to zdarzenie miało miejsce bardzo daleko od wioski w której mieszkali. Kiedy dotarli do szpitala, lekarze byli w stanie tylko zatamować krwotok.

Jego życie stało się koszmarem

Ali uszedł z życiem, ale jego twarz była całkowicie zmasakrowana. Żeby wyjść z domu, musi zasłaniać połowę twarzy bo jego wygląd jest odrażający. Kiedy to się wydarzyło Ali był zaledwie 20-letnim chłopakiem.

W dzielnicy, w której mieszka ludzie zajmują się głownie rybactwem oraz pozyskiwaniem drewna z okolicznych lasów. Od dziecka byli przestrzegani przed niebezpieczeństwami, które wiążą się z wędrówką po lasach w tej okolicy. Jednak większość z nich, żeby przetrwać, musi pracować w lesie.

Nigdzie nie mógł znaleźć pracy

Jego wygląd odstraszał wszystkich i nikt nie chciał go zatrudnić. Jednak mimo wszystko nie poddał się, znalazł pracę, ożenił się i ma troje dzieci. Obecnie sprzedaje ryby na rynku wiejskim, a swoją twarz zasłania chustą. Niedawno postanowił pokazać, jak wygląda jego twarz po ataku tygrysa...

Ma nadzieję, że dzięki temu ktoś się nim zainteresuje i pomoże mu zebrać środki na operację plastyczną. Ma już dosyć upokorzeń i wyśmiewania ze strony innych. Marzy, żeby odzyskać normalne życie.

Udostępnij historię mężczyzny znajomym. Im więcej osób zobaczy jego historię, tym większa szansa, że znajdzie się ktoś, kto mu pomoże!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.