Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

23-Latek Zostaje Ojcem i Dziadkiem Tego Samego Dnia. Wszystko Dzięki Jednej Wiadomości Na Facebooku.

23 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   32,7 tys. wyświetleń
23-Latek Zostaje Ojcem i Dziadkiem Tego Samego Dnia. Wszystko Dzięki Jednej Wiadomości Na Facebooku.

Chłopak nigdy nie sądził, że przydarzy mu się w życiu coś takiego. Kiedy otworzył wiadomość od swojej kuzynki, musiał podjąć trudną decyzję. Nie każdy zdecydowałby się na taki gest.

Tommy Connolly był normalnym chłopakiem, który studiował prawo. Regularnie chodził także na treningi, a wolnych chwilach bawił się z przyjaciółmi. Od początku studiów pracował także dorywczo, żeby zarobić na swoje utrzymanie.

Jedna wiadomość na Facebooku zmieniła wszystko

Pewnego dnia odezwała się do niego kuzynka, z którą dawno już stracił kontakt. Napisała, że jest w 9. miesiącu ciąży, rodzice wyrzucili ją z domu i nie ma co ze sobą zrobić. Błagała o jakąkolwiek pomoc.

17-letnia Angela przez kilka lat walczyła z uzależnieniem od narkotyków. Została wyrzucona ze szkoły. W końcu odwrócili się od niej rodzice i wylądowała na ulicy.

Szybka decyzja

Tommy nie zastanawiał się dwa razy. Pojechał po dziewczynę i przyjął ją pod swój dach. Postanowił ją zaadoptować i zająć się nią i jej dzieckiem. Po kilku dniach Angela wydała na świat synka. W ten właśnie sposób został ojcem i dziadkiem jednocześnie.

Tommy nadal kontynuuje naukę, pracuje w pełnym wymiarze godzin, żeby było go stać na utrzymanie swojej nowej rodziny i angażuje się w opiekę nad dzieckiem.

To nie jej wina. Ona po prostu potrzebuje pomocy i postanowiłem jej pomóc. To wszystko - skomentował skromnie Tommy.

Historia trafiła do Internetu. Internauci byli tak poruszeni wspaniałą postawą mężczyzny, że w ciągu 2 tygodni wpłacili ponad 40 tysięcy dolarów na specjalne konto, żeby wesprzeć ich finansowo.

Tommy ze swoją dziewczyną Olivią

Dzięki swojej bohaterskiej postawie Tommy ocalił dwie osoby. Podziel się tym dobrym przykładem ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.