Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Matka Zlekceważyła Nietypową Sytuację o Poranku. 24 Lutego Odbędzie Się Pogrzeb Tego Malucha.

22 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   45,8 tys. wyświetleń
Matka Zlekceważyła Nietypową Sytuację o Poranku. 24 Lutego Odbędzie Się Pogrzeb Tego Malucha.

Młodą, 18-letnią matkę spotkała tragedia - zmarł młodszy z jej synów. Kobieta w dość wczesnym wieku urodziła dwóch chłopców, a teraz starała się o kolejne dziecko.

Zwyczajny poranek

Obudziłam się później niż zwykle, była 9:30. Mój synek Noe zazwyczaj już nie spał o tej porze. Usłyszałam jak Alexiah się obudził, ale stwierdziłam, że skoro Noe śpi spokojnie, to niech sobie jeszcze poleżą w łóżku - wspomina.

Partner Jodi poszedł w końcu obudzić chłopców

Kobieta poszła za nim. Kiedy jej chłopak odkrył kołdrę i wyciągnął Noego, zobaczyli, że nie daje znaków życia. Natychmiast wezwali pogotowie.

Ratownicy stwierdzili zgon.

Nigdy nie sądziłam, że mi się to przydarzy. To najgorsza rzecz, jaka mnie spotkała w życiu. Nie pamiętam co działo się później. To był szok. - mówi Jodi.

Nic nie zwiastowało tragedii

Jodi Lynn w przededniu tragedii położyła swoje dzieci Alexiah i Noego do łóżka, jak zwykle. Wcześniej je wykąpała i nakarmiła. Wspomina, że Noe był bardzo wesoły dzień wcześniej. Babcia zabrała go do parku na huśtawki. Zachowywał się jak zawsze.

Jodi próbuje dojść do siebie u swojej mamy Louisy Millington

Mówi, że nie jest w stanie jeszcze wrócić do domu po śmierci Noego. Staram się być bardzo silna. Najgorsze są noce, kiedy o tym myślę. Jestem przyzwyczajona do posiadania dwójki dzieci, a teraz mam tylko jedno.

Co się stało?

Lekarze nie potrafili wskazać przyczyny zatrzymania akcji serca u chłopca. Śmierć Noego nie jest traktowana jako podejrzana, ale śledztwo w tej sprawie odbędzie się jeszcze w tym roku. Pogrzeb będzie miał miejsce 24. lutego.

Takie straszne historie niestety się zdarzają :( Słyszałeś kiedyś o podobnym przypadku?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.