Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

25-latka Uderzona Przez Piorun, Podczas Spaceru Na Plaży. Moment uderzenia i upadku na ziemię został nagrany przez kamerę.

8 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,8 tys. wyświetleń
25-latka Uderzona Przez Piorun, Podczas Spaceru Na Plaży. Moment uderzenia i upadku na ziemię został nagrany przez kamerę.

Ludzie są lekkomyślni. Turyści, ze względu na brak wiedzy, myślą że nic im się nie stanie. Ludzie powinni być bardziej odpowiedzialni.

  • Kobieta została porażona przez piorun na plaży w Brazylii
  • Moment uderzenia został nagrany przez kamerę - materiał filmowy pokazuje moment upadku na ziemię
  • Ofiara została zidentyfikowana jako Taline Campos, 25-latka z Sao Paulo

Incydent zdarzył się w niedzielne popołudnie w Nowy Rok, około 16:30 na plaży u wybrzeży Sao Paulo. Poszkodowana w stanie krytycznym została przewieziona do najbliższego oddziału ratunkowego. Następnego dnia trafiła do szpitala w Guarlhos.

Obszar, na którym doszło do wypadku, jest bardzo często nawiedzany przez deszcze i burze w okresie letnim. Ludzie są lekkomyślni. Turyści, ze względu na brak wiedzy, myślą że nic im się nie stanie. Ludzie powinni być bardziej odpowiedzialni. Należy wypatrywać czarnych chmur i wtedy opuścić plażę. Może to zapobiec wielu wypadkom mówi klimatolog Rodolfo Bonafim.

Burza w niedzielę zaskoczyła turystów. Deszczowi i wyładowaniom towarzyszył silny wiatr. To wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Strażacy prosili ludzi, żeby ci opuścili plaże i uciekali. To, co się stało, było wynikiem wyładowania atmosferycznego. Uderzenie w jedną osobę jest rzadkością, zwykle piorun uderza w piasek lub morze i wiele osób doznaje szoku dodaje pan Bonafim.

Słona woda jest przewodnikiem elektryczności

Klimatolog dodaje, że osoba uderzona przez piorun prawdopodobnie miała kontakt ze słoną wodą. Piorun szuka połączenia z piaskiem i znajduje najwyższy punkt, którym w tym przypadku jest porażona kobieta.

Kobieta jest w stanie krytycznym

Jak podają lokalne media, za wiadomościami ze szpitala, kobieta w czwartym dniu po wypadku żyła, ale jej stan był bardzo ciężki. Funkcje życiowe są podtrzymywane przez maszyny. Ma rany twarzy i klatki piersiowej.

Mąż młodej kobiety opublikował ostatnie wspólnie zrobione zdjęcie.
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.