Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

3-latka połknęła małe ziarno kukurydzy. 6 miesięcy później, lekarze podjęli niezwykle trudną decyzję.

10 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,1 tys. wyświetleń
3-latka połknęła małe ziarno kukurydzy. 6 miesięcy później, lekarze podjęli niezwykle trudną decyzję.

Matka małej Mirrandy, razem z dziećmi i mężem, świętowała swoje urodziny. Postanowiła zostać w domu i spędzić czas z najbliższymi. W najczarniejszych snach nie mogła przewidzieć tego, co się stało później i zmieniło życie jej i całej rodziny.

Cały dzień przebiegał wspaniale, był pełen szczęścia i zabaw. Do czasu...

W pewnym momencie, kobieta wbiegła do pokoju, w którym przebywał mąż. W jej oczach było widać ogromną panikę.

Czas się nagle zatrzymał

Naoczny świadek zdarzenia twierdzi, że czas nagle się zatrzymał, gdy dziewczynka upadła na ziemię. Ojciec rozpoczął udzielanie pierwszej pomocy. Gdy przyjechało pogotowie, serce dziewczynki przestało bić.

Ratownicy nie znaleźli niczego w ustach dziewczynki, ale przypuszczali, że coś znajduje się w jej tchawicy - to był kawałek pop-cornu, który odciął dopływ powietrza do płuc.

Serduszko zaczęło ponownie bić...

Udało się - serce zabiło ponownie. Niestety, nie było wiadomo, jak wiele szkód zostało wyrządzonych w tym czasie. Dziewczynka została podłączona do urządzeń medycznych i wszyscy mieli nadzieję, że z tego wyjdzie.

Wykonano badanie śmierci mózgu

Test został przeprowadzony i lekarze byli już pewni - ciało dziewczynki było żywe, ale jej już w niej nie było. Szpital postanowił odłączyć dziewczynkę od urządzeń podtrzymujących funkcje życiowe, ale rodzice chcieli jeszcze trochę czasu.

Walka rodziców w sądach

Rodzice nie mogli się pogodzić z decyzją o odłączeniu aparatury. Postanowili walczyć o córkę w sądzie - najpierw w stanowym, a następnie w sądzie najwyższym. Wydali na to ponad 30.000 dolarów.

Minęło sześć miesięcy, a dziewczynka była nadal utrzymywana przy życiu. Pielęgniarki wspierały walkę rodziców i dawały tego wyraz na każdym kroku.

Sąd nigdy nie podjął decyzji. Dziewczynka odeszła w listopadzie 2016 roku. [']
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.