Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

3-Letnie Dziecko Powiedziało Rodzicom, Że Ktoś Mówi Do Niego w Nocy. To, Co Odkryła Matka Jest Przerażające.

18 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   189,3 tys. wyświetleń
3-Letnie Dziecko Powiedziało Rodzicom, Że Ktoś Mówi Do Niego w Nocy. To, Co Odkryła Matka Jest Przerażające.

Historia pewnej rodziny daje do myślenia. Nie wierzyli, że w nocy do ich 3-letniego synka ktoś mówi - uznali, że to jego bujna wyobraźnia. Do czasu...

Historia pewnej rodziny daje do myślenia. Nie wierzyli, że w nocy do ich 3-letniego synka ktoś mówi - uznali, że to jego bujna wyobraźnia. Do czasu...

Żyjemy w czasach nowoczesnych technologii. Wszystko, o czym kiedyś marzyliśmy, teraz jest na wyciągnięcie ręki. Masz pytanie? Możesz w sekundę zapytać się w Google. Chcesz coś kupić, ale sprzedawca jest oddalony o setki kilometrów? Nie ma problemu, kupisz on-line, a przesyłkę przywiezie kurier. Dotarliśmy nawet do miejsca, w którym samochód nie potrzebuje kierowcy. Wszystko jest po prostu bardziej wygodne i dostosowane do rozwiązywania odwiecznych problemów ludzkości.

Halo! Słyszysz mnie? Świetnie, to działa!

Jeszcze kilka lat temu, szczytem marzeń rodzica była możliwość zdalnego monitorowania niemowlaka. Rodzice zaczęli korzystać z krótkofalówek. Jedną pozostawiali przy łóżeczku dziecka, drugą trzymali w sypialni. Dzięki temu mogli czuwać nad bezpieczeństwem malucha i reagować w nagłych wypadkach.

Pogldądanie na smartfonie

Obecne coraz popularniejsze są zestawy do monitorowania nie tylko dźwięku, ale także obrazu z sypialni dziecka. Na ekranie telefonu, można uzyskać podgląd i czuwać, bez konieczności spędzania nocek przy łóżeczku. Telefon możesz nosić przy sobie i zaglądać do dziecka nawet podczas zakupów (oczywiście w tym czasie dziecko musi być pod opieką:)).

Złe zamiary

Problem pojawia się, gdy ludzie zaczynają mieć złe zamiary i przejmują kontrolę nad takim urządzeniem do monitoringu. Od momentu, gdy "elektroniczne nianie" mają możliwość połączenia ze smartfonem, urządzenia te stały się celem ataków.

Nie wiedzieli, co ich spotka

Pewna rodzina z Waszyngtonu postanowiła nabyć takie urządzenie, ale nie wiedzieli jeszcze, co ich spotka. Sara i Jay mają 3-letniego synka, który zaczął się skarżyć, że w nocy ktoś do niego mówi. Rodzice uznali, że to bujna wyobraźnia chłopca. Zmienili zdanie, gdy jednej nocy kobieta weszła do pokoju syna, żeby podsłuchać kogo słyszy malec.

Obudź się mały chłopczyku, tatuś patrzy na ciebie!

Po wejściu do pokoju, Sarah usłyszała: Obudź się mały chłopczyku, tatuś patrzy na ciebie!. Nie trzeba dodawać, że rodzice byli przerażeni tym, co usłyszeli. Oznaczało to, że ktoś ich obserwował, podsłuchiwał a także mógł do nich mówić.

Sarah i Jay natychmiast skontaktowali się z producentem monitoringu, który odpowiedział, że prawdopodobnie ktoś się włamał do ich urządzenia, za pomocą komputera lub telefonu. Rodzice poprosili o anonimowość z obawy, że intruz ich rozpozna i dowie się, gdzie mieszkają.

Na nagraniu widać bohaterów historii

Problem jest realny! Udostępnij, żeby ustrzec innych przed taką sytuacją.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.