Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Co Się Dzieje, Gdy 31-latek Ma 91-letnią Dziewczynę? 7 Faktów o Nietypowym Związku

7 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   26,6 tys. wyświetleń
Co Się Dzieje, Gdy 31-latek Ma 91-letnią Dziewczynę? 7 Faktów o Nietypowym Związku

Jeżeli jesteś osobą otwartą i tolerancyjną, nie powinieneś być zszokowany.

Łatwo powiedzieć, żeby nie oceniać. Jeżeli jesteś osobą otwartą i tolerancyjną, nie powinieneś być zszokowany. Jednak zazwyczaj nietypowe związki, które nie są normą, wywołują dużo zainteresowania i kontrowersji. Koniecznie musisz poznać historię Kyle Jones'a, który nie przejmuje się opiniami społeczeństwa. Sam twierdzi, że każdy jest dziwny na własny sposób.

Myśliwy, kuguarzyca...

Nie pomaga mu również jego styl życia, który określany jest mianem "myśliwego na kuguarzyce". Kuguarzyca to kobieta, która jest zainteresowana dużo młodszymi mężczyznami. Nie są to zazwyczaj emerytki, tylko kobiety w wieku 40-50 lat. No dobrze, mogą mieć także 60-70 lat:)

To jednak trochę dziwne

Jednak zawsze, kiedy spotykasz się z kimś starszym, jest to trochę dziwne. Dopóki różnica jest mała, jest to po prostu nieco dziwne... gdy różnica jest duża - uważamy go za dziwaka.


1. W wieku 18 lat odkrył, że pociągają go starsze kobiety.

Jones miał 18 lat, gdy odkrył swoje upodobania. Mózg każdego działa inaczej. Niektórzy lubią blondynki, inny brunetki. Inni z kolei lubią starsze panie


2. Jest w "otwartym związku" z 91-latką

Ten gość w zasadzie spotyka się z babcią. Miłość jego życia to 91-letnia Marjorie McCool. Ich związek trwa od 5 lat, ale jest to związek otwarty na spotkania z innymi partnerami. Taki układ im pasuje.

Nie ukrywa, że spotyka się także z innymi kobietami. Wyszukuje ich na portalach randkowych. Wyniki filtruje według kategorii wieku - wybiera te, które mają od 60 do 80 lat.

Na zdjęciu jest kobieta w wieku 67 lat, z którą równocześnie się spotyka.


3. Przedstawił dziewczynę swojej matce (50 lat)

Regularnie poznawał swoje partnerki ze swoją matką, która zaakceptowała wybór syna.


4. Na początku pojawiała się zazdrość

Na początku byłam zazdrosna o te inne kobiety, ale on zawsze do mnie wraca i mówi, że jestem najlepsza. Fizyczna strona naszego związku jest wspaniała. Wzajemnie się zadziwiamy, nie ma nic lepszego. Noszę seksowne stroje do łóżka. Nie mam nic do stracenia.


5. Poznali się w księgarni

Kobieta pracowała w księgarni. Pewnego dnia przyszedł dużo młodszy od niej mężczyzna i poprosił o jej numer. Marge, która była samotna przez 37 lat od rozstania z ojcem jej sześciorga dzieci, zgodziła się. Poszli na randę.


6. Trzy kobiety umarły

Warto wspomnieć, że kiedy ostatni raz Kyle pojechał na Florydę, trzy kobiety, z którymi się spotykał... zmarły.


7. Różnica wieku nie stanowi granicy dla namiętności
Komentarze. Dołącz do dyskusji.