Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

4 Produkty, Które Oczyszczą Twoje Płuca. Polecane Palaczom i Narażonym Na Smog!

11 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   76,3 tys. wyświetleń
4 Produkty, Które Oczyszczą Twoje Płuca. Polecane Palaczom i Narażonym Na Smog!

Palacze świadomie zabijają swój organizm, niszcząc bardzo ważny organ, którym są płuca. Drobne elementy, z których zbudowane jest płuco, pokrywa się osadem za każdym wciągnięciem dymu papierosowego.

W podobnej sytuacji, aczkolwiek nie ze swojej winy, są mieszkańcy miast, w których unosi się smog. Wskutek nagromadzenia się śluzu, pojawiają się zadławienia i przewlekły kaszel.

Rzęski, którymi są wyściełane drogi oddechowe, wychwytują zanieczyszczenia z wdychanego powietrza.

Najlepszym sposobem na ich oczyszczenie jest rzucenie palenia. Jeżeli jednak nie potrafisz zrezygnować z papierosów, naukowcy przygotowali listę 4 produktów, które pomogą w oczyszczeniu płuc.

Grejpfruty

Ten cytrus jest bogaty w antioksioksidanty, które skutecznie poprawiają funkcjonowanie komórek. Ponadto, substancje zawarte w grejpfrutach, potrafią wpływać na rozwój komórek rakowych. Dlatego palacze, którzy są szczególnie narażeni na ryzyko zachorowania na raka płuc, powinni często jeść te słodko-kwaśne owoce.


Czosnek

To potężna broń, która zapobiega setkom chorób. Ma korzystny wpływ na organizm przez swoje właściwości zdrowotne. Powinien być wprowadzony do diety każdego człowieka, żeby leczyć i zapobiegać.

Imbir

Imbir ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Rozszerza naczynia krwionośne, dlatego pomaga wyeliminować śluz z kanałów oskrzeli.


Marchew

Bogate warzywo w witaminy A, C, E, K oraz witaminy z grupy B. Szczególnie korzystny wpływ wywiera na stan tkanek i komórek nabłonkowych. Potrafi zneutralizować wpływ nikotyny na organizm. Jedz ją na surowo, możesz także zrobić sobie z niej sok lub sałatkę.


Jeżeli postanowisz rzucić palenie i oczyścić płuca, Twoje życie zmieni się nie do poznania. W krótkim czasie odczujesz różnicę: mózg będzie działał lepiej, zapachy staną się wyrazistsze, kubki smakowe zaczną lepiej rozpoznawać smaki.

Stosuj powyższe produkty i ciesz się sprawnymi płucami!

Udostępnij palaczom i osobom z miast, w których występuje smog.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.