Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

5 Sposobów Na Wykorzystanie Gumki Do Mazania. Jeden Rozwiązuje Popularny Problem w Kuchni.

5 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   30,0 tys. wyświetleń
5 Sposobów Na Wykorzystanie Gumki Do Mazania. Jeden Rozwiązuje Popularny Problem w Kuchni.

Gumka do mazania znajduje się w każdym domu. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad jej innymi funkcjami, niż te podstawowe. To błąd, bo okazuje się, że jest ich całkiem sporo.

Ten najtańszy gadżet może bardzo ułatwić nam życie. Sprawdź te 5 sprytnych sposobów na jej zastosowanie i pochwal się znajomym swoją kreatywnością! Dokładną instrukcję znajdziesz w filmiku na dole artykułu.

1. Wieszak na ręczniczki

Potrzebujesz na szybko zorganizować wieszak na ręczniczki, ale nie masz kiedy wybrać się do sklepu? Weź gumkę do mazania i za pomocą kleju przymocuj do niej pinezki. Teraz wystarczy przykleić wieszak do ściany i gotowe!

2. Stabilizator do napoi

Przyznaj się, ile razy wylałeś herbatę lub napój przy komputerze, bo potrąciłeś go ręką? Jest na to rada. Przygotuj specjalny stabilizator z gumek do mazania. Teraz już Ci się to nie zdarzy!

3. Usuwanie śladów kleju

Często na sprzętach elektronicznych znajdują się folie ochronne, które mają zabezpieczać delikatne elementy produktu. Niestety zazwyczaj są one przymocowane specjalnym klejem, którego ciężko jest się później pozbyć. Z tym bez problemu poradzi sobie gumka do mazania.

4. Podkładki antypoślizgowe pod deskę

Najbardziej irytujące podczas krojenia warzyw na desce jest to, że często nam się przesuwa. Jeżeli nakleisz wąskie kawałki gumki do mazania pod spodem, problem zniknie.

Podkładka pod kubek lub telefon

Położenie kawałków gumki do mazania pod kubek przytwierdzi go bardziej do podłoża. Dzięki temu również unikniemy jego przypadkowego strącenia.

Zobacz, jak to zrobić!

Wypróbujesz? Udostępnij te tricki swoim znajomym!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.