Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

7 Symptomów Po Których Poznasz Że Twój Facet Cię Zdradza. Nr 6 To Majstersztyk Socjotechniki

10 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   22,8 tys. wyświetleń
7 Symptomów Po Których Poznasz Że Twój Facet Cię Zdradza. Nr 6 To Majstersztyk Socjotechniki

Każdy mężczyzna zachowuje się inaczej, kiedy zdradza swoją kobietę. Ale rzadko kiedy zdarza się, że zachowanie zdradzającego nie zmienia się w ogóle.

Każdy mężczyzna zachowuje się inaczej, kiedy zdradza swoją kobietę. Ale rzadko kiedy zdarza się, że zachowanie zdradzającego nie zmienia się w ogóle. Wiele zachowań może być świadomych, ale jeszcze więcej będzie podświadomych - ale każde z nich może dać Ci sygnał że coś jest nie tak. Jeśli jednocześnie zaistnieje kilka z poniższych, to już wyraźny alarm. W takim momencie, na ratowanie związku może być już za późno, ale chyba warto przyjąć zasadę, że lepiej wiedzieć szybciej niż później. Dlatego przedstawiamy poniżej siedem cennych wskazówek, z których niektóre są proste w użyciu, a inne będą wymagały od Ciebie odrobiny zacięcia psychologicznego.

1. Krytyka Ciebie, prowokowanie kłótni

Mężczyzna który zdradza, podświadomie szuka usprawiedliwienia. Aby uzasadnić (przed samym sobą) potrzebę oszukiwania Ciebie, będzie szukał pretekstu do kłótni, nie wahając się również wytykać Ci Twoich wad. Ot - taka ludzka natura: lubimy utwierdzać się w przekonaniu, że decyzje życiowe jakie podejmujemy są słuszne.

2. Porzucenie emocjonalne

Wielu mężczyzn, którzy dopuścili się zdrady, staje się niedostępnych emocjonalnie dla swoich kobiet. To tak, jakby nagle zniknęły wszystkie więzi które do tej pory Was łączyły. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: mężczyzna stał się związany emocjonalnie z kimś innym.

3. Nietypowe zachowania

Niektórzy mężczyźni nie potrafią ukryć swojej zdrady i zaczynają zachowywać się... po prostu dziwnie. Próbując ukryć swoje poczucie winy, połączone z poczuciem ekscytacji, zaczynają robić rzeczy nietypowe i zachowywać się inaczej niż do tej pory.

4. Roztargnienie

Umysł typowego człowieka nie jest przyzwyczajony do ciągłych emocji, wybuchów pożądania, prób maskowania swoich nastrojów i tego co go zaprząta. Takie sytuacje u wielu facetów mogą powodować roztargnienie i zagubienie we własnych myślach. Jeśli jesteś dobrą obserwatorkę, bez problemu to zauważysz.

5. Przesadne poświęcanie Ci uwagi

Facet, który czuje się winny i chce Ci swoją winę wynagrodzić, będzie poświęcał Ci więcej uwagi niż zwykle. Może stać się dla Ciebie wyjątkowo miły, a nawet przesadnie miły. Może zacząć kupować Ci kwiaty, mówić Ci komplementy, podświadomie chcąc uniknąć jakichkolwiek podejrzeń o swoje oszustwo w związku.

6. Krytyka innych kobiet

Ten mechanizm psychologiczny działa tak: zdradzający mężczyzna zdaje sobie sprawę z tego, że przesadnie Cię chwaląc lub obdarowując prezentami, mógłby przyciągnąć Twoją uwagę do swojego nienaturalnego zachowania i w ten sposób wzbudzić Twoje podejrzenia. Ale jednak czując poczucie winy, chcę Ci je jakoś wynagrodzić. Dlatego sądzi, że dobrym rozwiązaniem jest podniesienie Twojej wartości poprzez krytykę innych kobiet - najczęściej tych z Waszego wspólnego otoczenia albo zupełnie nieznajomych. Może to być krytyka ubioru, zachowania, wyglądu.

Uwaga: niektórzy mężczyźni mają w zwyczaju permanentne dowartościowywanie swoich kobiet poprzez krytykę innych. Zwróć więc uwagę szczególnie na sytuację w której takie zachowanie się wyjątkowo nasili lub jeśli Twój facet wcześniej się tak nie zachowywał.

7. Utrata zainteresowania seksem

Jeśli Twój facet znalazł sobie inną kobietę, to prawie na pewno oznacza, że stałaś się dla niego nieatrakcyjna, bądź co najmniej nie tak atrakcyjna jak ta kobieta. W tej sytuacji, na pewno odczujesz zmianę w stopniu jego zainteresowania seksem z Tobą.

Uwaga! Jest to tak banalny syndrom zdrady, że większość facetów doskonale o tym wie i mogą próbować go maskować. Zauważysz wtedy, że mimo iż facet niby ma ochotę na seks i nie stroni od miłosnych igraszek, nie angażuje się zbytnio w kontakt seksualny i myślami jest gdzie indziej.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.