Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

70-Letni Milioner Szuka Nowej Partnerki. Stawia Tylko Jeden Warunek!

22 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   52,2 tys. wyświetleń
70-Letni Milioner Szuka Nowej Partnerki. Stawia Tylko Jeden Warunek!

W obecnych czasach nikt już nie wierzy w powiedzenie, że nie wszystko jest na sprzedaż. Dzisiaj światem rządzą dobra materialne, a za odpowiednią sumę można kupić dosłownie wszystko.

Benjamin Slade jest brytyjskim milionerem. W ostatnim oświadczeniu złożył nietypową ofertę kobietom na całym świecie. Otóż mężczyzna poszukuje partnerki, która urodzi mu dziecko!

Zostawił swoją 50-letnią żonę, bo nie mogła dać mu potomstwa

Dla nas zwykłych śmiertelników wydaje się to absurdalne. Jak można rozwieść się z kobietą tylko dlatego, że przekroczyła już wiek prokreacyjny i nie jest w stanie wydać na świat dziecka? Otóż jak widać można. Kiedy Benjamin stwierdził, że przed śmiercią chciałby jeszcze zostać ojcem, postanowił jak gdyby nigdy nic zostawić swoją żonę Bridget.

Długo nie rozpaczał

Krótko po tym rozpoczął poszukiwania innej partnerki. Jednak wyraźnie sprecyzował swoje oczekiwania. Co ciekawe nie ma dla niego znaczenia wykształcenie, pochodzenie, ani status ekonomiczny swojej wybranki. Zwraca za to uwagę na to, żeby była młoda, wysoka, pełna wigoru, zdrowa i chętna do wydania na świat potomstwa.

Obsypie ją złotem

Po spełnieniu tych warunków, szczęśliwą wybrankę czeka pławienie się w luksusie w XII-wiecznym zamku ze służbą.

Selekcja

Oczywiście, żeby nie było tak łatwo, każda pani, która będzie ubiegała się o to "stanowisko" musi przejść specjalny casting. W jury zasiądą eksperci wybrani przez Benjamina.

Mężczyzna deklaruje, że mimo swojego wieku wciąż jest witalny. Stosuje także specjalną dietę, która ma mu zapewnić płodność.

Jakieś chętne? :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.