Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ta 88-Letnia Kobieta Miała Paść Ofiarą Gwałtu. Wypowiedziała DWA SŁOWA, Które Skutecznie Odstraszyły Napastnika.

10 marca 2017
przez Miss Gorilla Team
Ta 88-Letnia Kobieta Miała Paść Ofiarą Gwałtu. Wypowiedziała DWA SŁOWA, Które Skutecznie Odstraszyły Napastnika.

Kobieta rozpaczliwie próbowała się bronić, ale napastnik był silniejszy. Kiedy całkowicie straciła już nadzieję na ratunek, wpadł jej do głowy pomysł, jak odstraszyć gwałciciela. Nie sądziła, że będzie aż tak skuteczny.

Sytuacja miała miejsce w mieszkaniu starszej kobiety w Pensylwanii. Mężczyzna, który podawał się za pracownika posiadłości włamał się do domu i związał staruszkę uniemożliwiając jej ucieczkę. Zakleił jej oczy i usta taśmą, żeby nie miała szans na ratunek.

Sprawdził moją torebkę

Zanim mężczyzna zaatakował Helen Reynolds, dokładnie przeszukał jej torebkę licząc na zdobycie łatwych łupów. W portfelu znalazł tylko 40 $. Postanowił dłużej nie czekać i zrealizować swój drastyczny plan.

Próbowała się bronić

Helen wyrywała się, ale niestety nie miała siły uciec gwałcicielowi. Rozpaczliwie szukała w głowie słów, żeby go zniechęcić, ale nic jej nie przychodziło do głowy. Nagle coś jej zaświtało. Bez zastanowienia powiedziała mu 2 słowa...

"MAM HIV" - powiedziała staruszka, po czym napastnik zrezygnował.

Dodała: Mój mąż zmarł od tego. Oczywiście to nie było prawdą, ale zadziałało! Mężczyzna po prostu wyszedł z sypialni. Dzięki temu, że kobieta zachowała trzeźwy umysł, wyszła z tego okropnego przeżycia cało.

Obejrzyj wywiad z Helen

Gwałciciel nadal jest na wolności

Niestety do tej pory policji nie udało się go zatrzymać. Helen z obrzydzeniem komentuje: Nie mam o nim nic dobrego do powiedzenia. Należy tego frajera zamknąć w więzieniu.

Brawo dla tej odważnej staruszki! Koniecznie udostępnij ten artykuł, żeby wszystkie kobiety poznały ten sposób!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.