Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

91-latka Upadła Na Podłogę i Nie Mogła Wstać. Nadeszła Nieoczekiwana Pomoc.

18 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   3,6 tys. wyświetleń
91-latka Upadła Na Podłogę i Nie Mogła Wstać. Nadeszła Nieoczekiwana Pomoc.

Każdy, kto ma psa, potwierdzi, że są one najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Nie wymagają wiele, a potrafią odwdzięczyć się przywiązaniem i pocieszyć w trudnych chwilach. Ta historia pokazuje, że są w stanie zrobić dla nas jeszcze więcej.

Doris Jenkins mieszka ze swoim ukochanym psem, którego nazwała Oreo.

To był zwykły wieczór

Kiedy szykowała się do snu, zdjęła z ręki opaskę służącą do wzywania pomocy w razie potrzeby i poszła do kuchni po lekarstwa.

Po krótkim czasie od zażycia leków, poczuła ogromny ból i nie wiedziała co się stało. Upadła na podłogę i próbowała wołać o pomoc, ale bezskutecznie.

Doczołgała się do drzwi wyjściowych i je otworzyła. Niestety nic więcej nie była w stanie zrobić.

Oreo wyczuł, że coś jest nie w porządku

Był przerażony - wspomina Jenkins. Przygarnęłam go powiedziałam: Biegnij po pomoc!

Oreo wiedział, że Doris otwiera mu drzwi, kiedy wypuszcza go na zewnątrz, żeby sobie pobiegał. Bała się, że pies nie zrozumie jej komunikatu i pomyśli, że i tak jest tym razem. Jednak Oreo wiedział, że dzieje się coś złego. Pobiegł prosto na koniec ulicy, gdzie pracowała pielęgniarka Doris. Skoczył na nią i próbował zwrócić na siebie uwagę. Kobieta od razu pomyślała, że Oreo chce jej coś przekazać, więc pobiegła za nim. Tam usłyszała głos swojej podopiecznej, która wołała o pomoc. Szybko wezwano karetkę, a Oreo dzielnie pocieszał swoją panią, aż sanitariusze nie zabrali jej do szpitala.

Oreo uratował mi życie, gdyby nie on, już by mnie tutaj dzisiaj nie było. Doris spędziła kilka dni na obserwacji. Okazało się, że jej objawy były spowodowane pomyleniem leków. Pomoc przyszła w ostatniej chwili.

Kiedy staruszka wróciła do domu Oreo nie opuszczał jej ani na chwilę. Więź zwierzęcia z człowiekiem jest zaskakująco silna!

Tak wyglądała ta sytuacja

Wielkie brawa dla Oreo!

Zgadzasz się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka? Jeżeli tak, to udostępnij ten artykuł!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.