Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

94-Letni Wdowiec Miał Dość Samotności i Wybudował Basen Dla Dzieci. Teraz Jego Ogrodem Zachwyca Się Cały Świat!

6 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   1,3 tys. wyświetleń
94-Letni Wdowiec Miał Dość Samotności i Wybudował Basen Dla Dzieci. Teraz Jego Ogrodem Zachwyca Się Cały Świat!

Po śmierci żony, Keit wpadł w depresję. Dobijała go wszechobecna pustka i cisza. W końcu wymyślił coś, dzięki czemu już nie może narzekać na nudę.

Keit Davinson to emerytowany sędzia. Ponad rok temu zmarła jego żona Evy. Kobieta chorowała na raka i opuściła Keita po 66 latach szczęśliwego małżeństwa. Mężczyzna został sam w pustym domu i nie potrafił się odnaleźć. Pewnego dnia wpadł na bardzo nietypowy pomysł i zaskoczył wszystkich. Z pomocą specjalistów wybudował w swoim ogrodzie olbrzymi basen dla dzieci z całej okolicy. Basen o wymiarach 5x10 m od tej pory jest oblegany przez małych sąsiadów Keita, a on sam nie może już narzekać na samotność.

Keith ma trójkę dzieci, ale niestety nie doczekał się wnucząt. Sąsiedzi z uśmiechem na ustach mówią: To tak, jakby zaadoptował dzieci z całej okolicy! Trudno nie przyznać im racji!

Dzieci są mu niesamowicie wdzięczne, a rodzice cieszą się, że ich pociechy w końcu mają ciekawą rozrywkę i nie spędzają już tyle czasu przed komputerem. Wygląda na to, że wszyscy na tym skorzystali! :)

Zobacz jak dzieci cieszą się z tego basenu!

Evy na pewno była by z niego bardzo dumna!

Jeżeli jesteś pod wrażeniem gestu tego mężczyzny, udostępnij tę historię swoim bliskim!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.