Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jej Siostra Bliźniaczka Waży 130 kilogramów Więcej. Zobacz Jak Wygląda i Poznaj Tragiczną Historię Jej Życia.

10 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   21,5 tys. wyświetleń
Jej Siostra Bliźniaczka Waży 130 kilogramów Więcej. Zobacz Jak Wygląda i Poznaj Tragiczną Historię Jej Życia.

Kobieta całe życie zmagała się z kompleksami, ale nie potrafiła schudnąć. Musiało w jej życiu wydarzyć się coś naprawdę okropnego, żeby zadbała o własne zdrowie.

Mary oraz Ruth są bliźniaczkami. Kiedy przyszły na świat wyglądały identycznie. Jednak, kiedy Mary skończyła 11 lat, nagle zaczęła coraz bardziej przybierać na wadze.

Mama uważała ją za gorszą

Przestała siebie akceptować. Wspomina ze łzami w oczach: Miałam olbrzymie kompleksy, mama zawsze uważała moją siostrę, za tą lepszą i ładniejszą bliźniaczkę.

W kompleksy popadła także Ruth

Bałam się, że zacznę tyć jak moja siostra, przechodziłam bulimię i anoreksję. Jej otyłość odbiła się na funkcjonowaniu całej naszej rodziny.

Przypadek kobiet był tak niesamowity, że zaproszono je do programu

Mary i Ruth wystąpiły u Oprah Winfrey, najpopularniejszej amerykańskiej prezenterki telewizyjnej. Wypowiadał się tam także jej 13-letni syn, który przyznał, że boi się o własną matkę i ma nadzieję, że zacznie się odchudzać, bo nie chce, żeby umarła.

Mary nie potrafiła zmienić nawyków

Kobieta była szczerze wzruszona wyznaniem swojego syna i chciała schudnąć, ale nie umiała utrzymać diety. Dopiero, kiedy 6 lat później wydarzyła się w jej życiu tragedia, postanowiła wziąć się za siebie.

6 lat po nagraniu jej 19- letni syn zginął w wypadku samochodowym

Mary załamała się. Przeżyła kilka tygodni depresji, ale w końcu powiedziała sobie dość. Postanowiła coś ze sobą zrobić. Tego właśnie chciałby jej ukochany synek. Zapisała się na siłownię.

Pierwszy raz na bieżni

Byłam tam 30 sekund i nie mogłam nawet oddychać. Jednak każdym razem jest coraz lepiej. Teraz wytrzymuję 30 minut. Dla mnie to ogromny sukces. Od kiedy ćwiczy udało jej się schudnąć 60 kilogramów, ale zapowiedziała, że to dopiero początek. Żałuje jedynie, że jej syn nie może tego zobaczyć.

Zobacz jej historię

To takie smutne, że dopiero utrata syna skłoniła kobietę do zmiany swoich nawyków i zadbania o swoje zdrowie. Trzymamy za nią kciuki!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.