Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Bliźniaki Dwujajowe Rozwijały Się Osobno. Po Urodzeniu Lekarze Stwierdzili "To Niemożliwe!"

13 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,8 tys. wyświetleń
Bliźniaki Dwujajowe Rozwijały Się Osobno. Po Urodzeniu Lekarze Stwierdzili "To Niemożliwe!"

Mama bliźniaczek Kristin i Eriki spokojnie przechodziła ciążę. Dużo o tym czytała i wiedziała, że przy ciąży bliźniaczej, dzieci nie są do siebie podobne i mają różne DNA. Nie mogła doczekać się, aż je zobaczy.

Dwojaczki

Bliźnięta dwujajowe powstają poprzez zapłodnienie dwóch komórek jajowych przez dwa różne plemniki. Każdy płód rozwija się w osobnym worku owodniowym i ma oddzielne łożysko. Takie dzieci mogą mieć różną płeć i znacznie różnić się wyglądem, bo ich materiał genetyczny jest inny.

To jest niemożliwe!

Lekarze nie wiedzieli jak to wytłumaczyć matce dziewczynek. Maluchy wyglądały identycznie! To był prawdziwy cud. Specjaliści zapewniali jednak, że dziewczynki w przyszłości będą się bardziej różnić. Zasugerowali matce dzieci, żeby pozwoliła im na indywidualność i nie traktowała ich jak typowych bliźniaczek.

Umieściła je w innych klasach

Rodzice bliźniaków wiedzą, że ich dzieci są ze sobą bardzo związane, więc często dbają o to, żeby na poszczególnych etapach edukacji były razem. Kristin i Erika zostały jednak celowo przydzielone do innych klas. Obie miały swoich znajomych i dużo czasu spędzały osobno.

Zawsze czuły, że są bliźniaczkami

Siostry nie dość, że wyglądały identycznie, to jeszcze czuły się ze sobą mocno zżyte. W odstępie zaledwie kilku godzin obie straciły swój pierwszy ząb. Tak samo układały ręce podczas rozmowy. Kiedy u jednej działo się coś złego, druga natychmiast to wyczuwała. Miały także podobne zainteresowania.

Poszły różnymi ścieżkami

Kristin skoncentrowała się na swojej karierze, a Erica założyła rodzinę. Jednak nadal są ze sobą bardzo blisko i pomagają sobie w potrzebie.

Poznaj ich historię

Kilka lat temu postanowiły z ciekawości wykonać test DNA. Wynik badania zaskoczył nawet lekarzy!

Okazało się, że ich DNA było identyczne! Kiedy otrzymały wyniki nie wiedziały, co powiedzieć. Mimo, że wszyscy wmawiali im, że są normalnym rodzeństwem, one od zawsze wiedziały, że są dla siebie kimś znacznie więcej.

Podziel się tą niesamowitą historią ze swoimi znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.