Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Brat Bliźniak Pomógł Choremu Bratu Po Tragedii. Zobacz Jak Wyglądają Po Wielu Latach

5 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   6,4 tys. wyświetleń
Brat Bliźniak Pomógł Choremu Bratu Po Tragedii. Zobacz Jak Wyglądają Po Wielu Latach

Alex i Austin byli nierozłączną parą identycznych bliźniaków. Gdy byli dziećmi, wszystko robili razem.

Alex i Austin byli nierozłączną parą identycznych bliźniaków. Gdy byli dziećmi, wszystko robili razem. Potem zdarzyła się tragedia.

U zaledwie 11-letniego Alexa, zdiagnozowano guza mózgu i zmiany w kręgosłupie. Potrzebował natychmiastowej pomocy. Silne dziecko przetrwało 30 zabiegów chemioterapii i naświetlania. Brat towarzyszył mu na każdym etapie choroby.

Na szczęście, po trudnej walce, Alex pokonał raka i powrócił do normalnego życia jako nastolatek. Chociaż była to dobra wiadomość, skutki uboczne zabiegów zaczęły wpływać na jego cechy fizyczne oraz emocjonalne.

Alex stracił mnóstwo włosów podczas promieniowania, co sprawiało, że był skrępowany i zawstydzony. W okresie dojrzewania zauważył, że włosy na jego głowie nie rosą tak, jak u jego brata bliźniaka.

Na głowie chłopca pozostały łyse place. Przez to nie czuł się już jak "identyczny bliźniak", z czego tak zawsze się cieszył.

Na poniższym wideo, które zostało opublikowane 20 grudnia 2016 roku, Alex wyjaśnia powody, dla których tak ważny jest wygląd zewnętrzny.

Rodzice bliźniaków szukali odpowiedzi na pytanie: jak można mu pomóc. Znaleźli dr Glenn Charles, który prywatnie także był rodzicem pary bliźniaków. Zaoferował radykalną procedurę przeszczepu włosów, za darmo.

Prawda jest taka, że można było tego dokonać wyłącznie pomiędzy identycznymi bliźniakami, wyjaśnia doktor, mówiąc że obce DNA by nie dało rezultatu wzrostu. Operacja została przeprowadzona w innowacyjny sposób, który polega na przeszczepie za pomocą ramienia robota sterowanego przez pilota.

Cztery lata po zabiegu, Alex ma własne, naturalne włosy. Jedyne włosy, które mu zostały na głowie, pochodzą z przeszczepu. I chociaż nie ma bujnej czupryny to jest wdzięczny swojemu bratu za to, że może znów poczuć się pewny siebie.

Alex powiedział: Jako bliźniaki, macie bardzo silną więź do końca życia, ale moja miłość do brata wzrosła jeszcze bardziej bo wiedziałem, że zawsze był przy mnie
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.