Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

"Był stary, obleśny" - 68-letni Gwałciciel z Grudziądza w Rękach Policji.

2 lutego 2017
przez Miss Gorilla Team   |   4,6 tys. wyświetleń
"Był stary, obleśny" - 68-letni Gwałciciel z Grudziądza w Rękach Policji.

Za gwałty na nastolatkach, Marian D. został skazany na 10 lat więzienia. Niestety, za kraty nie trafił, ponieważ zbiegł poza terytorium Polski. Już wiadomo, że uciekł do Wielkiej Brytanii, gdzie właśnie został schwytany przez policję.

Marian D. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od listopada zeszłego roku. Sąd Rejonowy w Grudziądzu postanowił wydać za skazanym list gończy. Wizerunek mężczyzny został udostępniony w polskich mediach.

Skazany został ujęty przez policję 1 lutego 2017 roku na terenie Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej trwają czynności związane z realizacją Europejskiego Listu Aresztowania.

Marian D. zwabiał do swojego mieszkania młode dziewczyny pod pretekstem zatrudnienia do sprzątania. Gdy się zjawiały, padały ofiarami gwałtu. Mężczyzna został skazany za cztery takie przestępstwa. Po dokonaniu przestępstwa, zmuszał kobiety do podpisania oświadczenia i wykonaniu mu "masażu erotycznego", co miało utrudnić organom ścigania postawienia mu zarzutów i późniejszego skazania.

Pokrzywdzone zeznały, że nie poszły na policję z obawy przed reakcją Mariana D.

"Maniek" nie przyznał się do winy. Uznał, że w rzeczywistości to on jest ofiarą wykorzystania przez kobiety.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.