Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Była Przekonana, Że Urodziła Normalną Dziewczynkę, Dopóki Nie Spojrzała Jej Do Ust. SZOK!

25 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   85,6 tys. wyświetleń
Była Przekonana, Że Urodziła Normalną Dziewczynkę, Dopóki Nie Spojrzała Jej Do Ust. SZOK!

Takie wyjątkowe dzieci przychodzą na świat bardzo rzadko. Szacuje się, że raz na 3 tysiące urodzeń. Niestety nie ma powodów do radości, bo sytuacja ta jest niekomfortowa zarówno dla matki jak i dziecka.

Samantha Lines i Jason Doombs przez wiele lat starali się o dziecko. W końcu udało się. Okres oczekiwania na swoją małą córeczkę był dla nich najszczęśliwszy w ich życiu. Jednak po porodzie doświadczyli niecodziennej sytuacji.

Samantha urodziła przez cesarskie cięcie. Zanim położne dały jej dziecko do potrzymania, minęło kilka godzin. Wszyscy zapewniali ją jednak, że maluszkowi nic nie dolega. Kiedy wzięła je w objęcia przeżyła szok.

Dziecko miało zęby!

Pierwsze ząbki u niemowlaków wychodzą zazwyczaj około 4. miesiąca życia. Mała Ella-Rose urodziła się z dwoma przednimi zębami. Jej rodzice byli totalnie zaskoczeni.

Kiedy lekarze powiedzieli mi, jak rzadko zdarza się taka sytuacja, nie mogłam uwierzyć, że akurat moja córeczka przyszła na świat z ząbkami. To cud.

Czeka ją trudne zadanie

Samantha musi teraz po raz pierwszy sprawdzić się w roli matki. Czeka ją jednak jeszcze jedno wyzwanie - musi nauczyć się karmić piersią dziecko z ząbkami. Maluszek również będzie odczuwał dyskomfort, bo zęby mogą podrażniać delikatny język dziecka. Dlatego położne poradziły kobiecie, aby nauczyła córeczkę także pić mleko z butelki.

Lekarze ostrzegli także, że ząbki są na tyle delikatne, że mogą wypaść i spowodować zadławienie, więc rodzice powinni być bardzo ostrożni.

Świeżo upieczona mama ma jednak nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Życzymy jej i temu wyjątkowemu maluszkowi dużo zdrówka! :)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.