Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Chihuahua Przeżyła Prawdziwe Piekło. Uratowana i Otoczona Miłością, Zmieniła Się Nie Do Poznania.

14 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,2 tys. wyświetleń
Chihuahua Przeżyła Prawdziwe Piekło. Uratowana i Otoczona Miłością, Zmieniła Się Nie Do Poznania.

Rosie i 20 innych psów zostało uratowanych od pseudo-hodowcy z Kalifornii. Była wygłodzona, zaniedbana i chora. Trafiła do kobiety, która stworzyła jej prawdziwy dom.

Rosie była w tak złym stanie, że nie przypominała psa. Schorowana i przestraszona, znalazła miejsce u kobiety zwanej Cinnamon Mühlbauer. Zorganizowała zbiórkę na leczenie i zwróciła ona uwagę na problem, jakim jest niewłaściwa hodowla zwierząt. Dzięki niej, temat ten stał się przedmiotem publicznej debaty, a nowa właścicielka Rosie otrzymała gratulacje z całego świata. Historia ta zainspirowała ludzi z całego świata do adoptowania zwierząt, które mają mniejsze szanse na znalezienie nowego domu przez to, jak wyglądają. Cinnamon udowodniła wszystkim, że mimo iż niektóre czworonogi są brzydkie z zewnątrz, "w środku" są naprawdę piękne.

Najszczęśliwszy rok w jej życiu

Rosie otrzymała tyle ciepła i miłości, że jej życie stało się naprawdę piękne. Historia jej przemiany zainspirowała miliony ludzi na całym świecie. Przygody tego uroczego pieska śledziło mnóstwo osób. Zobacz, jak zmieniała się Rosie dzięki troskliwej opiece Cinnamon!

Z dnia na dzień robiła się coraz silniejsza!

Kiedy wszyscy myśleli, że teraz już będzie dobrze, wydarzyło się coś okropnego...

Spoczywaj w pokoju, Rosie...

Niestety Rosie zmarła po roku na zapalenie płuc. Jej osłabiony organizm nie był w stanie poradzić sobie z chorobą. Mimo to, pozostawiła w sercach osób, które ją kochały, dużo ciepła.

Nie oczekiwała wiele, a dawała mi mnóstwo miłości. Często przychodzę na jej grób i przypominam sobie, jak wspaniale się przy niej czułam...

Jeżeli jesteś przeciwny maltretowaniu zwierząt, koniecznie udostępnij ten artykuł! Może niektórym otworzy oczy!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.