Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Chłopak Naśmiewał Się z Jej Zębów. Rzuciła Go i Poddała Się Metamorfozie!

1 września 2017
przez Miss Gorilla Team   |   22,1 tys. wyświetleń
Chłopak Naśmiewał Się z Jej Zębów. Rzuciła Go i Poddała Się Metamorfozie!

Ludzie potrafią być wobec siebie bardzo okrutni. Ta dziewczyna przez całe życie musiała znosić przykre komentarze na temat swojego wyglądu.

Każdy z nas ma jakieś kompleksy. Oczywiście nie definiuje nas uroda, ale to, jakimi jesteśmy ludźmi. Wszyscy jednak zgodzimy się ze stwierdzeniem, że akceptowanie siebie jest podstawą dobrego samopoczucia. Niestety Gemma nie czuła się ze sobą dobrze.

Krzywe zęby

Nierówny zgryz był prawdziwą bolączką dziewczyny. Problem zaczął się, kiedy skończyła 6 lat. Wtedy to Gemma przeżyła wypadek, w wyniku którego jej zęby uległy poważnemu uszkodzeniu. Jej zgryz mocno się zdeformował i od tej pory stała się obiektem kpin swoich kolegów i koleżanek. Jak wiadomo dzieci potrafią być okrutne, ale dopiero prawdziwe piekło zafundował jej chłopak.

Między nimi od pewnego czasu układało się bardzo źle, a na dodatek Gemma była przez swojego partnera często poniżana. Niestety nie odpuścił jej nawet po rozstaniu. Wtedy jego obelgi dopiero nabrały na sile. Gemma miała tego dosyć i chciała skonfrontować się z nim w programie Jeremy Kyle Show. Tam jednak doznała kolejnego szoku. Publiczność nie zostawiła na niej suchej nitki. Wszyscy krytykowali jej krzywy zgryz i dziwili się czemu jeszcze nic z tym nie zrobiła. Producenci programu zlitowali się nad dziewczyną i ufundowali jej cały szereg zabiegów stomatologicznych wart 12 000 dolarów! Dzięki temu jej zęby są dziś równe i zdrowe.

Jej życie zmieniło się o 360 stopni!

Gemma dostała coś znacznie cenniejszego niż nowy uśmiech. Odzyskała pewność siebie i radość z życia. Coraz częściej wychodzi do ludzi i już nie boi się krytyki. Chce zacząć wszystko od początku.

Obejrzyj tę niesamowicie emocjonującą transformację

Jesteś pod wrażeniem jej przemiany? Udostępnij jej historię znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.