Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Wymyśliła Sposób Dzięki Któremu Jej Chora Córka Mogła Wziąć Udział w Konkursie Fryzur!

21 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   885 wyświetleń
Wymyśliła Sposób Dzięki Któremu Jej Chora Córka Mogła Wziąć Udział w Konkursie Fryzur!

Pewnego dnia Daniela Vinati Wirde zauważyła, że jej córce wypada dużo włosów. Najbardziej uwidoczniało się to podczas czesania Gianessy. Dziewczynka nie rozumiała co się dzieje, ale jej mama bardzo się tym przejmowała.

Daniela postanowiła iść z córką do lekarza. Niestety diagnoza była bardzo smutna. Okazało się, że 7-latka choruje na chorobę autoimmunologiczną zwaną łysieniem plackowatym, w wyniku której wypadały jej włosy.

Z początku włosy wypadały nierównomiernie i nie było to aż tak widoczne. Jednak po niedługim czasie Gianessa była już całkowicie łysa.

Mimo swojej trudnej sytuacji dziewczynka jest bardzo pogodna i roześmiana. Ostatnio zasmuciła ją tylko jedna rzecz...

Dzień szalonych fryzur

W szkole, do której uczęszczała dziewczynka co roku organizowano dzień, w którym dzieci przychodziły w wymyślnych fryzurach i urządzano konkurs na najlepszy pomysł. Gianessa niestety nie mogła w nim uczestniczyć.

Kiedy mama dziewczynki zauważyła jej smutek, postanowiła działać. Kupiła jej kolorowe kamienie szlachetne, które można naklejać na skórę w różnych kombinacjach i stworzyła jej "szaloną fryzurę". Gianessa była zachwycona! Oto, jak wyglądała ta urocza 7-latka w dniu konkursu:

Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem stylizacji dziewczynki. Zgodnie przyznali, że to jej należy się I miejsce w konkursie.

Gianessa jest niesamowitym dzieckiem

Moja córeczka uwielbia tańczyć, bawić się zabawkami i przebierać w różne ubrania. Choroba nie zabrała jej tego co najważniejsze - radości życia.

Niesamowita dziewczynka! Udostępnij, jeżeli wzruszyła Cię jej historia!
Komentarze. Rozpocznij dyskusję.