Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Co Pozycja Snu Ujawnia Na Temat Twojej Osobowości? Nie Bój Się Sprawdzić.

22 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   98,5 tys. wyświetleń
Co Pozycja Snu Ujawnia Na Temat Twojej Osobowości? Nie Bój Się Sprawdzić.

Prosty test, który dużo mówi o tym, jaki jesteś. To bardzo proste - wystarczy, że wybierzesz pozycję, którą uważasz za taką, w której spędzasz większość czasu podczas snu.

Poniżej znajduje się prosty test, który dużo mówi o tym, jaki jesteś. To bardzo proste - wystarczy, że wybierzesz pozycję, którą uważasz za taką, w której spędzasz większość czasu podczas snu.

Pozycja 1. Jeżeli nie możesz zasnąć bez połączenia kolan w leżeniu na boku to znak, że jesteś osobą spokojną i niezawodną. Nie jest łatwo Cię urazić, a Ty nie boisz się o przyszłość. Uśmiechasz się nawet w najbardziej mroźny poranek i możesz bez problemu dostosować się do wszelkich zmian zachodzących w Twoim życiu.

Pozycja 2. Jeżeli głownie śpisz w pozycji embrionalnej to znaczy, że czujesz potrzebę bycia chronionym, zrozumianym i okazywania Ci współczucia. Po zwinięcie się w ten sposób, próbujesz odciąć się od problemów otaczającego świata. Idealnym sposobem na korzystanie z Twoich talentów i potencjału to malowanie obrazów, nauka tańca lub pisanie na blogu.

Pozycja 3. Jeżeli śpisz na brzuchu z wyciągniętymi rękami i nogami to znaczy, że jesteś liderem. Jesteś osobą impulsywną i podejmującą inicjatywę. Upewnij się, że masz uporządkowane zarówno życie prywatne jak i zawodowe. Prawdopodobnie lubisz wszystko planować z wyprzedzeniem i nie lubisz niespodzianek. Masz poczucie, że wytrwałość i odpowiedzialność pomogą Ci osiągnąć sukces.

Pozycja 4. Jeżeli śpisz na plecach to jesteś pozytywnym człowiekiem, który kocha życie. Lubisz być w centrum uwagi i uwielbiasz dobre towarzystwo. Pracujesz uparcie i wytrwale, ale zawsze w sposób racjonalny. Wolisz mówić prawdę. Ludzie, którzy śpią w tej pozycji często mają silne osobowości.

Pozycja 5. Jeżeli śpisz jak żołnierz, na baczność, na plecach z rękami po bokach to prawdopodobnie jesteś osobą, która dobrze się dostosowuje do różnych sytuacji. Wiesz, jakie są cele i z determinacją dążysz do ich realizacji. Potrafisz być surowy, pedantyczny i wymagający, ale najwięcej oczekujesz od siebie.

Pozycja 6. Jeżeli śpisz jak czapla, z jedną nogą podniesioną, to są szanse, że masz nieprzewidywalną osobowość, która często podejmuje przygody. Twój nastrój może się bardzo szybko zmienić i zaskoczyć ludzi dookoła. Często masz problem z podjęciem decyzji czy dokonaniem wyboru. Na ogół, zarówno w domu i pracy, preferujesz stabilność, spokój i dokładność.

Jeżeli śpisz w różnych pozycjach to znak, że Twoja osobowość jest różnorodna, której nawet sam nie potrafisz w pełni pojąć.

A jeśli to jest Twoja pozycja to znaczy, że...

jesteś leniem w pracy i możesz spodziewać się zwolnienia!

W jakiej pozycji Ty śpisz? Napisz w komentarzu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.