Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

6 Milionów Osób Obejrzało Nagranie, Na Którym Córka Jest Rzekomo Dręczona Przez Duchy

13 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   102,2 tys. wyświetleń
6 Milionów Osób Obejrzało Nagranie, Na Którym Córka Jest Rzekomo Dręczona Przez Duchy

Filmy z nagrania domowego monitoringu wywołały falę komentarzy w sieci

W sieci pojawiło się nagranie z domowego monitoringu. Nie wiemy, co dokładnie jest przyczyną dziwnych zdarzeń, które ujawnił film, ale z pewnością nie są to zjawiska normalne. Czy to są duchy? Nie wiemy. Może Ty zauważysz coś, czego nie dostrzegliśmy?

Na portalu Facebook opublikowane zostało nagranie, które zostało opatrzone podpisem Mężczyzna zainstalował kamery w domu, twierdząc że duch dręczy jego córkę. Postanowiliśmy przyjrzeć się filmikowi oraz pokazać go Wam, żebyście także mogli obejrzeć i ocenić. Czy udało mu się nagrać duchy? Nie wiemy, ale nie wygląda to normalnie.

Pierwsze ujęcie pokazuje dziewczynkę, która bawi się na podłodze w kuchni. W pewnym momencie, dość dziwnie zaczyna poruszać się leżąca obok lalka. Moment został oznaczony na filmie, żebyście go nie przegapili. To nie jest zwykłe zachowanie lalki, ale co to dokładnie jest - nie wiemy.

Nagranie wywołało falę komentarzy

Kilkadziesiąt tysięcy internautów wyraziło już swoje zdanie na temat tego, co zobaczyli. Jak zwykle, społeczność jest podzielona. Pojawiają się zarówno komentarze o tym, że z pewnością jest to ingerencja sił nadprzyrodzonych, jak również definitywne stwierdzenie oszustwa.

Druga scena odbywa się w innym pomieszczeniu. Dziewczynka zajęta jest zabawą. Nagle przedmioty zaczynają się przemieszczać i wtedy przerażona ucieka.

Obejrzyjcie i oceńcie sami! Czekamy na opinie w komentarzach.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.