Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Sylwester Stallone Ma 3 Córki. Zdecydowanie Nie Wyglądają Tak Jak Je Sobie Wyobrażasz.

10 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   18,8 tys. wyświetleń
Sylwester Stallone Ma 3 Córki. Zdecydowanie Nie Wyglądają Tak Jak Je Sobie Wyobrażasz.

Która z nich jest najbardziej podobna do ojca?

Jeżeli sądziłeś, że zobaczysz trzy paskudne dziewczyny, które są uderzająco podobne do ojca - mają kształt jego twarzy, ust czy nosa - to byłeś w błędzie!. Sylvester ma trzy piękne córki, które możesz zobaczyć w tym materiale.


Sophia

Ma aktualnie 20 lat - urodziła się 27 sierpnia 1996 roku w Miami na Florydzie.

To najstarsza córka Stallone. Aktualnie jest studentką Uniwersytetu w Południowej Kalifornii. Sądząc po dekoracji wystroju w pokoju akademickim, prawdopodobnie jest w bractwie Delta Gamma.

Od 2012 roku, dziewczyna bardzo rzadko udziela wywiadów. To rok, w którym przeszła bardzo poważną operację serca, a jej przyrodni brat zmarł z powodu komplikacji podczas podobnego zabiegu. Pierwszą operację przeszła miała w zaledwie drugim miesiącu życia, gdy wykryto wrodzoną wadę serca.

Mają bardzo szczególną więź, myślą podobnie, a nawet mają te same gesty.

Jej profil na Instagramie śledzi 318 tys. osób. W każdej chwili możesz do nich dołączyć:)


Sistine

Urodziła się 27 czerwca 1998 roku (18 lat) w Los Angeles.

"Środkowa" córka Stallone poczyniła pierwsze kroki w ślad za swoją matką, byłą modelką. Podpisała umowę z agencją IMG i jest już po sesji fotograficznej wykonanej przez legendarnych fotografów Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin. Znane pismo Vouge określił początkującą modelkę mianem: świeża twarz do obrzejrzenia.

W wywiadzie dla magazynu sprzed roku, ówczesna 17-latka przyznała, że sława ojca pomogła jej zdobyć popularność w mediach społecznościowych. Na liczniku obserwujących jej profil na Instagramie widnieje aktualnie 303 tys.


Scarlet

Najmłodsza córka, urodziła się 25 maja 2002 roku, ma aktualnie 14 lat.

Ma zaledwie 14 lat, dlatego nie jest jeszcze tak aktywna w sieci. Z materiałów, które umieścił Sylvester Stallone na swoim profilu wynika, że odziedziczyła po nim umiejętności sportowe.
Córeczki z tatą :)

Możesz je zobaczyć także na poniższym filmie:)
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.