Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Cudem Uratowano Ją z Katastrofy Lotniczej. 12 Lat Później Szokuje Wszystkich Wykonaniem Hitu Eda Sheerana.

30 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   9,0 tys. wyświetleń
Cudem Uratowano Ją z Katastrofy Lotniczej. 12 Lat Później Szokuje Wszystkich Wykonaniem Hitu Eda Sheerana.

Tragedia jaka spotkała tę dziewczynę spowodowała, że straciła chęci do życia. Muzyka pomogła jej przetrwać najcięższe chwile i sprawiła, że nauczyła się cieszyć każdą chwilą.

Kechi Catches to wyjątkowa dziewczyna. W 2005 roku cudem uszła z życiem z katastrofy lotniczej w Nigerii. Zginęło 107 osób, a ona była jedną z dwóch, które przeżyły. Miała wtedy 16 lat i doznała bardzo poważnych obrażeń. Jej stan był bardzo ciężki i przez wiele dni była hospitalizowana. Przeszła kilkadziesiąt operacji i długą rehabilitację. Na szczęście udało jej się odzyskać zdrowie. Jednak poparzenia na całym ciele nigdy nie pozwolą jej zapomnieć tragedii, jaką przeżyła.

Muzyka mnie uratowała

Kechi przez wiele miesięcy leżała w bezruchu. Zanim doszła do pełnej sprawności, mięło bardzo dużo czasu. Wtedy jedynym, co podtrzymywało ją na duchu była właśnie muzyka. Kiedy dziewczyna wróciła do pełni sił, postanowiła rozwijać się w tym kierunku. Poszła także do college'u, który ukończyła z wyróżnieniem. 10 lat później stanęła na scenie przed jurorami amerykańskiej edycji Mam Talent.

Ciarki na całym ciele...

Ten występ był inny niż pozostałe. Kiedy Kechi zaczęła śpiewać hit Eda Sheerana Thinking Out Loud wszyscy wstrzymali oddech. Po chwili nie mogli opanować wzruszenia. Historia Kechi nadała tej piosence wyjątkowego znaczenia.

Owacje na stojąco

Nie mogło być inaczej. Po takim wykonaniu 26-latka otrzymała gromkie brawa i wiele słów uznania. Nie wiadomo, czy uda jej się dojść do finału, ale jej obecność w tym programie na pewno wniesie wiele pięknych emocji.

Obejrzyj jej występ!

Jeżeli także się wzruszyłeś, udostępnij nagranie swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.