Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dach Hali Sportowej Zawala Się Przez Zbyt Dużą Ilość Śniegu. Zawodnicy Uciekają w Ostatniej Chwili.

15 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   27,1 tys. wyświetleń
Dach Hali Sportowej Zawala Się Przez Zbyt Dużą Ilość Śniegu. Zawodnicy Uciekają w Ostatniej Chwili.

Jeden z widzów przed zapadnięciem się dachu, zauważył spadek kawałka polistyrenu z sufitu. Chwilę później wszystko rozpadło się jak domek z kart.

Dwóch uczestników turnieju doznało drobnych urazów podczas ucieczki z hali sportowej w Czechach. W trakcie meczu unihokeja dach nagle zaczął się zapadać pod naporem śniegu. Na szczęście wszyscy zawodnicy zdążyli uciec i obyło się bez ofiar.

„Budynek zaczął się zapadać stopniowo, w kierunku środka. Belki dachowe spadły do samej ziemi, wszystko rozpadło się jak domek z kart. To trwało sekundy, dobrze że wszyscy zdążyli się w porę ewakuować” - mówi Renata Typlová, przewodnicząca jednego z klubów unihokeja, który grał w tym czasie na hali.

Według niej, jeden z widzów przed zapadnięciem się dachu, zauważył spadek kawałka polistyrenu z sufitu. „Chwilę potem słychać było chrzęst drewna i w mgnieniu oka dach zaczął się zapadać, najpierw od strony trybun, potem bezpośrednio nad boiskiem.”

Nagranie wideo z momentem zawalenia się dachu hali obejrzysz poniżej

To wielkie szczęście w nieszczęściu, że dach zawalił się w godzinach wieczornych. Trybuny były puste, a zawodnicy zdążyli uciec w ostatniej chwili.

Nagranie wideo z uchwyconym momentem zawalenia się dachu hali:
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.