Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

"Duch Zmarłego Brata Terroryzuje Mój Dom". Kobieta Pokazuje Nagrania.

21 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   8,5 tys. wyświetleń
"Duch Zmarłego Brata Terroryzuje Mój Dom". Kobieta Pokazuje Nagrania.

Przerażona kobieta nagrała filmy z przesuwającymi się przedmiotami w jej domu. Kobieta twierdzi, że uchwyciła moment, w którym jej zmarły brat ją terroryzuje.

Przerażona Donna Ayers (35 lat) nagrała filmy z przesuwającymi się przedmiotami w jej domu. Kobieta twierdzi, że uchwyciła moment, w którym jej zmarły brat ją terroryzuje.

Matka czwórki dzieci jest tak przekonana do swojej teorii, że była zmuszona pięciokrotnie się przeprowadzać, żeby uciec od zjawiska, które nazywa piekłem.

Uważa, że podąża za nią duch zmarłego w 2009 roku jej brata Pawła.

Odkąd mój brat zmarł, dzieją się dziwne rzeczy. W każdym domu przeżywałam piekło.

Prawdopodobnie najgorszy był czas, gdy musiałam leżeć w łóżku. Nigdy tego nie zapomnę. To było traumatyczne.

Wierzę, że to się dzieje dlatego, że śmierć zawsze za mną podążała. Mam silne podejrzenia, że mógł to być duch mojego brata.

Mieliśmy bardzo trudne relacje, może dlatego mnie prześladuje

Pierwszymi zdarzeniami, które zauważyła Donna, były głośne huki w nocy i drapanie po ścianach. Miało to miejsce po śmierci brata w 2009 roku.

Odkąd kobieta zamieszkała ze swoim partnerem Jasonem (47 lat), została zmuszona do pięciokrotnej przeprowadzki, żeby uciec przed coraz bardziej przerażającymi nawiedzeniami.

Niestety, pomimo przeprowadzce, tajemniczy duch nie zostawił kobiety w spokoju. Podobnie jak w amerykańskim filmie Paranormal Activity, gdzie ofiary są nękane przez całe życie.

Żeby udowodnić istnienie ducha, Dona która była zdeterminowana do wytłumaczenia zagadki, postanowiła uchwycić nadprzyrodzone zjawisko na aparacie telefonu.

Nagranie z kubkiem

Liczba nawiedzeń wzrosła

Nawiedzenia ducha stały się coraz częstsze i uporczywe. Donna dalej uważa, że jest to rozgniewany duch brata, który dręczy ją zza grobu.

O poranku mam nawet siniaki na ciele, a nie miałam w nocy z nikim kontaktu.

Raz nawet moja gitara sama zaczęła grać, co uważałam wtedy za dość ciekawe. Wiem, że to głupie, ale tak było.

Wiem, że trudno nagrać zjawiska nadprzyrodzone telefonem. Często dzieje się to zbyt szybko, żeby je sfilmować.

Nagranie z łyżką

Reakcja internautów

Film wywołał ostrą debatę w mediach społecznościowych. W dyskusję włączyły się take osoby, które zawodowo zajmują się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych.

Według badaczy, jeżeli nagrania były prawdziwe, zjawisko należy zaklasyfikować jako istotę nadprzyrodzoną, która wydaje głośne huki i ma możliwość przenoszenia przedmiotów.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.