Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Policjanci w Śmigłowcu Zauważyli, Że Dzieci Leżą Nieruchomo Na Ziemi. Kiedy Odkryli Dlaczego, Byli w Szoku!

28 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   39,6 tys. wyświetleń
Policjanci w Śmigłowcu Zauważyli, Że Dzieci Leżą Nieruchomo Na Ziemi. Kiedy Odkryli Dlaczego, Byli w Szoku!

Nikt nie spodziewał się, że dzieci wpadną na tak genialny pomysł. Dzięki swojej odwadze i kreatywności pomogli funkcjonariuszom i zostali prawdziwymi bohaterami!

Sytuacja wydarzyła się w Surrey w Wielkiej Brytanii. Podczas Świąt Wielkanocnych zorganizowano polowanie na jajka w ramach imprezy charytatywnej, podczas której zbierano pieniądze dla chłopczyka chorego na białaczkę. Nagle bawiące się dzieci zobaczyły nad głowami policyjny helikopter. Przypomniały sobie, jak nauczyciel w szkole mówił im, że policjanci w śmigłowcach często szukają przestępców. Pomyślały, że być może szukają podejrzanych mężczyzn, którzy przebiegali niedawno obok nich i ułożyły się na ziemi, tworząc kształt strzałki, żeby wskazać funkcjonariuszom drogę.

Dzieci miały rację!

Okazało się, że ich przypuszczenia były słuszne. Początkowo policja nie rozumiała, o co chodzi, ale w końcu domyślili się, że dzieci wskazują im trop. Przestępców udało się ująć. Mężczyźni w wieku 27 i 28 lat byli podejrzani o włamanie. Zostali aresztowani.

Policja uroczyście podziękowała dzieciom za pomoc. O małych bohaterach mówiono w całym kraju. Ich postawa jest godna naśladowania!

Zobacz nagranie z policyjnego śmigłowca!

Podziel się tą historią ze znajomymi!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.