Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dziecko Znalezione Na Śmietniku Jest Już Po Rekonstrukcji Noska!

12 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   13,0 tys. wyświetleń
Dziecko Znalezione Na Śmietniku Jest Już Po Rekonstrukcji Noska!

Niewielu z Nas zdobyłoby się na taki gest. Przyjęcie pod swój dach okaleczonego dziecka kosztowało ją wiele wyrzeczeń, ale było warto. Samotna nauczycielka w końcu czuje się spełniona.

Kirsten Williams jest nauczycielką w liceum z Cinacinnati w stanie Ohio. Zawsze marzyło jej się, żeby zostać mamą. Od kilku nie znalazła jednak odpowiedniego mężczyzny, z którym mogłaby założyć rodzinę, więc zdecydowała się na adopcję.

Kobieta marzyła o adopcji międzynarodowej. Chciała zostać mamą dziewczynki z Nepalu. Wpłaciła 28 tysięcy dolarów za procedurę adopcyjną, ale Departament Stanu USA wstrzymał wszystkie adopcje z tego rejonu, obawiając się, że pieniądze były fałszywe. Kirsten nie poddała się i postanowiła, że spróbuje jeszcze raz.

"Kiedy tylko ją zobaczyłam, poczułam że ona będzie moją córeczką"

Pewnego dnia usłyszała o 5-letniej dziewczynce z Indii. Munni była poważnie okaleczona i nikt nie chciał się nią zaopiekować. Proces adopcyjny tym razem przebiegł bez problemu. Po pół roku kobieta postanowiła zaadoptować jeszcze jedno dziecko.

Tym razem serce nauczycielki skradła 3-letnia Roopa. Dziewczynka została znaleziona na śmietniku i przez wiele miesięcy nikt nie zdecydował się na jej adopcję, ponieważ miała zdeformowany nos i usta. Opiekunowie placówki, w której przebywała nie mogli uwierzyć, że Kirsten wybrała właśnie ją.

Miały bardzo dużo szczęścia

Twórcy programu The Doctors usłyszeli o ich przypadku i zaproponowali pomoc. Roopa przeszła rekonstrukcję nosa, a Munni przeprowadzono zabieg usuwania blizn.

Dzięki pomocy lekarzy dziewczynki będą mogły zacząć nowe życie i być może zapomną w końcu ile cierpienia je spotkało. Kirsten obiecała sobie, że zapewni im cudowne życie, na które zasługują.

Zobacz filmik z przebiegu metamorfozy!

Kirsten to wspaniała kobieta. Udostępnij jej historię, może być wzorem dla innych matek, które chcą zaadoptować dziecko!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.