Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Dziewczynka Zabrana z Patologicznej Rodziny Przeżywa Jeszcze Większy Koszmar. Ten Film Uświadamia Bardzo Ważną Rzecz.

6 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   14,7 tys. wyświetleń
Dziewczynka Zabrana z Patologicznej Rodziny Przeżywa Jeszcze Większy Koszmar. Ten Film Uświadamia Bardzo Ważną Rzecz.

Historia tej dziewczynki jest tragiczna. Wydaje się, że życie w patologicznej rodzinie to najgorsze, co może spotkać dziecko. Okazuje się jednak, że kiedy skrzywdzone dzieci trafią do rodzin zastępczych zaczyna się jeszcze większy dramat.

Ten krótki filmik powstał, żeby uświadomić wszystkim, z jakimi problemami zmaga się opieka zastępcza. Niestety samo znalezienie rodziny, która zaopiekuje się niechcianymi dziećmi to nie wszystko. Większość dzieci nie potrafi sobie poradzić w zupełnie nowym środowisku i najczęściej z tymi rozterkami nikt nie pomaga im się uporać.

Bardzo smutna historia

Dziewczynka mieszka z ojcem alkoholikiem i matką, która jest przez niego zastraszana. Rodzice nie interesują się ani nią, ani jej malutkim bratem. Sama musi dbać o domowe obowiązki.

Każdego dnia w domu są awantury.

Mimo tragicznych warunków w domu, dziewczynka nie chce trafić do rodziny zastępczej. Kiedy pracownicy placówki zjawiają się, żeby zabrać dzieci rozstrzyga się prawdziwy dramat. Okazuje się, że zostaną one rozdzielone.

I tak dziewczynka trafia od rodziny do rodziny, nigdzie nie czując się szczęśliwa

Zdaje sobie sprawę, że musi sobie poradzić sama, bo nikt nie będzie w stanie jej pomóc.

Marzy jednak, żeby móc spotkać się z mamą i bratem...

Ta historia daje bardzo dużo do myślenia. Mimo wielu smutnych momentów, ostatecznie kończy się dobrze i daje nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Pamiętaj o ustawieniu polskich napisów!

Niestety taka jest rzeczywistość wielu niechcianych dzieci. Obowiązkiem dorosłych jest zapewnić tym małym bezbronnym istotom beztroskie dorastanie w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa. Warto o tym pamiętać. Dzieci czują najwięcej.

Wzruszające prawda? Udostępnij, żeby jak najwięcej osób zobaczyło tę historię!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.