Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Ekskluzywne Mieszkanie w Garażu? Wszyscy Się z Nich Śmiali, Dopóki Nie Weszli Do Środka.

18 kwietnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   57,9 tys. wyświetleń
Ekskluzywne Mieszkanie w Garażu? Wszyscy Się z Nich Śmiali, Dopóki Nie Weszli Do Środka.

Mieszkanie posiada pokój dzienny z kuchnią, jadalnię, sypialnię, łazienkę oraz małe studio. Mimo, że metraż jest niewielki, w środku jest bardzo przestronnie i jasno.

Znalezienie idealnego mieszkania okazuje się czasami bardzo trudnym zadaniem. Ta para postanowiła sama stworzyć sobie takie miejsce z... garażu!

Garaż ten wybudowano w 1924 roku. Kiedy Whitney Leigh Morris i jej partner Adam Winkleman dowiedzieli się, że jest na sprzedaż - od razu podjęli decyzję o przeprowadzce do Kalifornii. Kobieta z zawodu jest projektantką wnętrz i chciała sama zaaranżować ich wspólny dom.

Rodziny pary z niedowierzaniem słuchali o pomyśle wyremontowania garażu i przerobienia go na urocze mieszkanko. To się nie może udać - powtarzali.

Mieli do dyspozycji 34 metry kwadratowe

Whitney i Adam posiadają dwa psy - Stanlee i Sophee. Wiedzieli, że czeka ich trudne zdanie. Musieli stworzyć komfortowe warunki dla siebie i swoich pupilów, a powierzchnia była niewielka.

Szeroką bramę wjazdową zastąpiono szklanymi drzwiami, dzięki czemu mieszkanie stało się jaśniejsze. Lustro powieszone nad biurkiem odbija światło, co optycznie powiększa pomieszczenie. Ściany pomalowane na biało nadają mieszkaniu przestrzenności.

Gustowne dodatki stworzyły niesamowity klimat. Za domem znajduje się malutki ogródek pokryty zielenią.

Jak się okazuje dom wcale nie musi być duży, aby był piękny!

Przekaż tę porcję inspiracji swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.