Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Już 400.000 Osób Obejrzało Reklamę Nowego Energy Drinka Gwiazdora Disco Polo. Kupisz, Nawet Jeżeli Nie Lubisz Zenka!

10 marca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   17,2 tys. wyświetleń
Już 400.000 Osób Obejrzało Reklamę Nowego Energy Drinka Gwiazdora Disco Polo. Kupisz, Nawet Jeżeli Nie Lubisz Zenka!

Nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby o Zenonie Martyniuku. Nawet najwięksi przeciwnicy muzyki disco-polo potrafią zanucić jego największe przeboje. Teraz na rynek trafiają napoje energetyczne artysty. Skusisz się?

Zenek Martyniuk jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy disco polo. Jest gwiazdą estrady od ponad 20 lat, a liczba jego fanów jest imponująca. Ostatnio ma dobrą passę. Gwiazdor otrzymał propozycję reklamowania nowych energy drinków „Zenek”.

Napój w lutym trafił do sklepów. W niektórych klubach i oczywiście na koncertach Zenka, jest rozdawany za darmo jako akcja promocyjna. Można go nabyć także w Internecie.

Czym odróżnia się od pozostałych energetyków?

Ma nieco inny skład niż dostępne do tej pory na rynku napoje energetyczne. Przede wszystkim zawiera większą dawkę kofeiny i witamin z grupy B.

W reklamie widać jak Zenek rozlewa napój ludziom w klubie. Żeby wejść na imprezę chętni muszą znać hasło: „Król jest tylko jeden”. Gwiazdor disco-polo zachęca do kupna swojego napoju słowami: Zenek Energy Drink, gorąco polecam.

Obejrzyj reklamę

Dla wszystkich fanów Zenka przypominamy jego największy hit:

My jesteśmy bardzo ciekawi jak smakuje! A Ty, kupisz „Zenka”?
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.