Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Poznaj Powód, Dla Którego Faceci Uciekają z Randki z Tą Dziewczyną. Internet Oszalał Na Jej Punkcie!

24 stycznia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   74,6 tys. wyświetleń
Poznaj Powód, Dla Którego Faceci Uciekają z Randki z Tą Dziewczyną. Internet Oszalał Na Jej Punkcie!

Męski punkt widzenia jest od lat przedmiotem rozmyślań płci pięknej. Czy faktycznie jest tak, że panowie patrzą głównie na urodę kobiety, a zupełnie nie zwracają uwagi na jej wnętrze? Zdania mężczyzn są podzielone.

Pewna kobieta chcąc przekonać się o tym na własnej skórze, poddała się eksperymentowi społecznemu. Jesteście ciekawi, co się okazało?

Dziewczyna stworzyła profil na portalu randkowym o nazwie Tinder. Opublikowała na nim dziesiątki seksownych zdjęć, które pokazywały jej długie blond włosy, szczupłą sylwetkę i piękną urodę.

Szybko wzbudziła zainteresowanie mężczyzn i po chwili otrzymała kilka zaproszeń.

24-latka zakładała na siebie ogromne kostiumy, które miały dodać jej kilkadziesiąt kilogramów, a później obserwowała, jaka była reakcja jej potencjalnych chłopaków.

Większość z nich nie wiedziała jak zareagować.

Niektórzy reagowali bardzo nerwowo, oskarżając kobietę o oszustwo. Jeden z nich z kolei wyszedł do łazienki i już więcej nie wrócił.

Koniecznie obejrzyjcie ten eksperyment!

Po tym doświadczeniu, ta sama grupa mężczyzn przeprowadziła podobne badanie. Chcieli udowodnić kobietom, że na ich miejscu postąpiłyby identycznie. Zorganizowali więc podobną mistyfikację, ale niestety ku ich zdziwieniu, kobiety zareagowały zupełnie inaczej. Ciekawe, prawda?

Czy ten eksperyment pokazał, że mężczyźni faktycznie patrzą tylko na wygląd? Kobiety natomiast głównie na charakter? Ocenę pozostawiamy Wam. Podzielcie się w komentarzach!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.