Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Fantastycznie Zaśpiewał Przebój Bocellego i Céline Dion. Ze Swoim Głosem Robi Niewiarygodne Rzeczy!

1 maja 2017
przez Miss Gorilla Team   |   11,8 tys. wyświetleń
Fantastycznie Zaśpiewał Przebój Bocellego i Céline Dion. Ze Swoim Głosem Robi Niewiarygodne Rzeczy!

Tak dobrego coveru dawno nie było. Młody muzyk ma mnóstwo fanów na całym świecie, a jego nagrania oglądają miliony. To wykonanie przez 2 miesiące zdobyło ponad 4 miliony odsłon.

Wszyscy fani Celine Dion i Andrea Boccielego doskonale znają ten duet. "The Prayer" jest bardzo trudnym utworem pod względem technicznym. Jednak dla tego piosenkarza nie ma rzeczy niemożliwych. Zaśpiewał popularny przebój na dwa głosy - tenor i sopran, nawet przez chwilę nie tracąc tonacji.

Muzyczny geniusz

32-letni Marcelito Pomoy jest wybitnie zdolny. Kilka lat temu wygrał filipińską edycję popularnego programu Mam talent i podbił serca milionów ludzi. Dzisiaj jest znany na całym świecie, a jego talent zachwyca dosłownie każdego! W branży muzycznej mówią na niego Mars Dual.

Marcelito wraz z siostrą są adoptowani. Ich przybrani rodzice dokładali wszelkich starań, żeby wspierać swoje pociechy w rozwijaniu swoich pasji. Teraz są z nich ogromnie dumni.

Tak brzmi oryginał

Mars Dual dzięki swojej olbrzymiej skali zaśpiewał ten utwór na dwa głosy. Jego wykonanie jest bardzo bliskie oryginału.

Zobacz także inne jego covery!

Jesteś pod wrażeniem? Daj znać w komentarzu, co sądzisz o tym wykonaniu.
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.