Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Fatalny finał łóżkowych eksperymentów. Kobieta trafiła do szpitala, w którym nie potrafili udzielić jej pomocy.

10 sierpnia 2017
przez Miss Gorilla Team   |   25,1 tys. wyświetleń
Fatalny finał łóżkowych eksperymentów. Kobieta trafiła do szpitala, w którym nie potrafili udzielić jej pomocy.

Idąc po pomoc do lekarza, mamy nadzieję, że zostanie nam udzielona fachowa pomoc i nikt nie zbagatelizuje naszych problemów. Niestety w tym przypadku tak nie było.

Katie Widdowson z Birmingham spotkała prawdziwa tragedia. Kobieta zgłosiła się do szpitala z pokaleczonym nadgarstkiem. Niestety lekarze zlekceważyli problem i zapisali jej tylko leki przeciwbólowe twierdząc, że to nic poważnego.

Niewinna zabawa i dramatyczne konsekwencje

Katie zgodziła się pewnego razu żeby jej chłopak przywiązał ją do łóżka, aby podnieść temperaturę w ich sypialni. Po odwiązaniu sznurków zauważyła, że ma na nadgarstkach skaleczenia i otarcia. Jeszcze nie wiedziała, że doszło do martwiczego zapalenia powięzi.

Jest to bardzo rzadko spotykane, poważne zakażenie podskórnej tkanki łącznej, które rozwija się wzdłuż powięzi okrywających mięśnie człowieka.

24-latka dzień po wizycie u lekarza, straciła czucie w ręce i pojawiło się na niej mnóstwo pęcherzy, a cała kończyna zrobiła się sina. Jej przerażony chłopak natychmiast wezwał pogotowie. Niestety w drodze do szpitala kobieta dostała ataku serca i nie udało się jej uratować.

Wina lekarzy

Nie ma wątpliwości, że zawinili lu lekarze, stawiając błędną diagnozę. Być może, gdyby na czas zareagowano, udałoby się ją uratować i Katie by dziś żyła.

Zapewne niewiele osób słyszało o tym schorzeniu. Dlatego udostępnij artykuł znajomym, żeby ich ostrzec!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.