Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Genialny Wynalazek Licealistek Ustrzeże Przed Gwałtem. Zobacz, Jak To Działa!

21 czerwca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   20,8 tys. wyświetleń
Genialny Wynalazek Licealistek Ustrzeże Przed Gwałtem. Zobacz, Jak To Działa!

Coraz częściej słyszy się o przypadkach dosypywania kobietom do drinków narkotyków, w tym pigułek gwałtu. Produkt jest niestety łatwo dostępny na czarnym rynku i stanowi duże zagrożenie dla młodych dziewczyn, które często nie są świadome zagrożenia.

Susana Cappello, Carolina Baigorri oraz Victoria Roca to uczennice jednej ze szkół średnich na Florydzie. Niedawno stworzyły słomkę, która wykrywa w napojach obecność ketaminy, Tohypnolu oraz substancji GHB, które są składnikami tzw. pigułek gwałtu.

Są podziwiane na całym świecie

Ten rewolucyjny pomysł został doceniony przez tysiące zagranicznych portali informacyjnych i uczestników mediów społecznościowych. Wykrycie pigułki gwałtu jest niezwykle trudne. Substancja ta jest bezwonna, nie ma smaku i błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie.

Dziewczyny złożyły wniosek o patent i rozpoczęły działalność crowdfundingową, dzięki której mają nadzieję zebrać środki na masową produkcję tych słomek.

Specjalne paski

Słomka ma mieć niezauważalne paski, które pod wpływem obecności wspominanych substancji, zmienią kolor. Będzie to jasny sygnał dla kobiety, że powinna jak najszybciej poprosić kogoś o pomoc i oczywiście nie pić napoju.

Zobacz jak zmienia się słomka pod wpływem napoju zawierającego tabletkę gwałtu!

Brawo dla dziewczyn! Udostępnij te informacje swoim znajomym!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.