Rytuały miłosne to obrzędy, które odbywają się ze świecami.

Magia miłosna stosowana w wielu kwestiach i jest nam dobrze znana od wieków. Także w dzisiejszych czasach uroki miłosne są często używane. Najczęstszym powodem, dla którego osoba podejmuje decyzję o wykonaniu rytuału miłosnego, jest silna potrzeba odzyskania partnera. Są jednakże także inne przeznaczenia tego ciekawego rytuału, bo ma możliwość przyciągnąć również zupełnie nową wielką miłość. Należy jednakże wiedzieć, by tego uroku nie odprawiać samodzielnie. Zwłaszcza, gdy nie mamy dużego doświadczenia o ezoteryce. Istotne jest również, aby być pewnym, kiedy decydujemy się na rytuał miłosny.

Rytuały miłosne to takie obrzędy, które odbywają się z zapalonymi świecami, gdyż w ten prosty sposób budowana jest niesamowita atmosfera a także wyjątkowość tego wydarzenia. Warto mieć świadomość, iż magia świec znacznie wzmacnia miłosny rytuał. Zazwyczaj zasadniczym elementem rytuału jest wypowiedzenie konkretnej formułki z wykorzystaniem danego przedmiotu, który należy do osoby, którą chcesz rozkochać. Gdy nie posiadasz ani jednej rzeczy osoby, którą kochasz, to istnieje możliwość użyć odpowiednich kamieni, czy ziół. Warto przygotować siebie a ponadto pokój do miłosnego rytuału. Dobrze jest wybrane pomieszczenie wcześniej przewietrzyć oraz ustawić urządzenia, jakie sprzyjają magii miłosnej.

W bardzo wielu przypadkach także przy magii stosuje się czerwony kolor, który kojarzony jest z miłością a także symbolizuje uczucia. Istnieje możliwość także połączyć biel i czerwień. Kolor biały jest symbolem czystości intencji osoby, która wykonuje cały rytuał. Wszystkie te działania posiadają na celu wzmocnienie rytuału. W starożytności także zwracało się uwagę na fazę księżyca. Proszono również o wsparcie żywioły: ziemia, woda, ogień, wiatr. Zazwyczaj takie uroki przeprowadzają przedstawicielki płci pięknej, jednak czasem także mężczyźni proszą o pomoc w miłości. Jednak trzeba wiedzieć, iż właściwie każdy rytuał jest pracą z bardzo silnymi energiami a także energiami. Najlepiej jest, aby zrobić taki urok bez pośpiechu. Tego typu rytuał pomaga nam w zrealizowaniu marzenia, żeby ważna dla nas osoba wróciła, lecz także powinno się mieć świadomość, że ten urok nie zadziała od razu. Najbardziej popularnym miłosnym rytuałem jest egipski. Polega on na tym, że wyprawiany jest z zastosowaniem egipskich rekwizytów naznaczonych energią tamtejszych kapłanów. Osoba, która przeprowadza, rytuał miłosny dokłada swoją energię do tych przedmiotów. Zmagazynowane pokłady energii potrafią zapewnić znakomite wyniki. Mamy możliwość również zastosować urok spętanej duszy, natomiast jest on kojarzony z czarną magią. Dlatego nie każdy chętny decyduje się na ten urok.

Rytuał ten polega na tym, że dana osoba, na którą zamierzamy rzucić urok, jest zniewolona. Jest to niemała ingerencja w osobę, którą kochamy, która w ten sposób traci swoją wolną wolę. Wtedy także może dość do tego, iż ta osoba nie będzie prawdziwie nas kochać. Nie jest zalecane wykonywanie tego rytuału w przypadku nastolatków, w momencie gdy to bardzo często mamy do czynienia z zauroczeniem. Najlepiej, by spętanie miłosne oczyszczanie złorzeczenia połączenia interesowały się osoby pełnoletnie, całkowicie świadome tego, co chcą zrobić. Zabawy z magią miłości posiadają zarówno swoich zwolenników, jak również przeciwników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top