Hurtownia zajmująca się BHP ma w swojej ofercie nauszniki. Bhp udostępnia obuwie ochronne, które skutecznie zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami.

Na lotnisku pracuje mnóstwo ludzi. Są to nie tylko personel dbający o bezpieczeństwo pasażerów, straż celna, asystenci ludzi niepełnosprawnych oraz personel operacyjny, ale też agenci obsługi pasażerów. Ci ostatni mają swoje zadania zarówno wewnątrz obiektu, jak i na płycie lotniska. Z tego powodu w gestii firmy, która zatrudnia tych agentów, jest wyposażenie ich w odpowiednią odzież chroniącą. W celu zwiększenia widocznościAby zwiększyć widoczność pracownika handlingowego przebywającego na lotnisku, konieczne są kurtki albo kamizelki odblaskowe, a czasem także słuchawki.

 

Agent , który czuwa nad załadowaniem samolotu przebywa na zewnątrz aż do momentu wystartowania maszyny. Powinien być dobrze widoczny dla pilotów oraz pozostałych członków obsługi naziemnej. Ma to ogromne znaczenie w szczególności przy złych warunków atmosferycznych zmniejszających pole widzenia przykładowo silnej ulewie. Bardzo ważna jest ochrona słuchu. Każda porządna hurtownia Bhp oferuje nauszniki, które skutecznie tłumią dźwięki o wysokiej częstotliwości. Hałas , który jest emitowany poprzez rozgrzewające się silniki samolotu z całą pewnością do tego typu dzięków zaliczmy.

 

Zespół handlingowy wyposażony jest również w specjalne, gumowe obuwie. Sklep BHP ma buty ochronne, które zabezpiecza przed szkodliwymi obiektami przykładowo preparatami oleistymi. Gruba podeszwa a także masywna cholewka gwarantują stopom stateczne podparcie. Ponadto, buty gwarantują ochronę przed niskimi temperaturami oraz wilgocią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top