Jeżeli chciałbyś zacząć karierę jako panią adwokat…

Linkedin to świetne narzędzie do znalezienia prawnik. Jednak znalezienie adekwatnego panią adwokat staje się skomplikowane, w momencie gdy ci potrzeba takiego, którego nie posiada w Twoim mieście.

LinkedIn to jedna z najlepszych platform do przeszukiwania oraz łączenia się z profesjonalistami w Twojej branży. Możesz zacząć od wyszukania prawników na LinkedIn. Innym rodzajem na znalezienie dobrego prawnika jest sprawdzenie jego rekomendacji albo powiązań albo skontaktowanie się z osobami, które już je znają oraz pracowały z nimi.

Jako prawnicy nauczeni jesteśmy być niezwykle ostrożni w rozmowach z potencjalnymi klientami. W większości wypadków dopiero po konsultacji adwokata dowiaduje się o kliencie więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Jest to powszechny scenariusz, który odstrasza spora większość niedoświadczonych studentów szkół prawniczych od kontynuowania ścieżki do sukcesu prawniczej. By zwalczyć ten strach oraz sprawić, by branża prawnicza była bardziej przyjazna dla tych, którzy mają minimalne albo żadne doświadczenie, są w chwili obecnej byli prawnicy, którzy wyszli ze indywidualnej skorupy, by podzielić się swoimi własnymi radami, jak radzić sobie z takimi sprawami, jak rozmowa kwalifikacyjna o pracę, a dosłownie co stanowi odpowiednie zachowanie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie musisz myśleć o tych byłych prawnikach jako o zastępcach prawników. Zapewniają jedynie radę w edukowaniu osób na temat tego, co to oznacza być prawnikiem oraz jak podchodzić do rozmów kwalifikacyjnych lub rozmów z potencjalnymi klientami.

Czytaj dalej: http://porady-prawo.waw.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top