Dostawa ulotek

Dostawa ulotek? W takim przypadku może maxpost.pl? Oferuję dostawę ulotek, szybki oraz tani sposób na dotarcie z informacją do właściwych ludzi. Maxpost.pl to zgrana, fachowa ekipa, która gwarantuje niezwykle wysoki poziom świadczonych przez firmę usług. Nasze przedsiębiorstwo przygotowuje a ponadto dystrybuuje ulotki dla najbardziej znanych sieci handlowych w kraju między innymi: E. Leclerc, Tesco, Carrefour, IKEA , Real, Praktiker, Auchan, OBI i wielu innych firm.

Jeżeli chodzi o bezadresowy kolportaż to wszystkie materiały przygotowane przez spółkę maxpost.pl dostarczane są do skrzynek euro, koszyków reklamowych oraz na wycieraczki i klamki. Dotyczy to kamienic, blokowisk, mieszkań strzeżonych a ponadto domków prywatnych.

Z kolei kolportaż adresowany polega na tym, że nasza doświadczona ekipa dostarcza przygotowane ulotki do biur, instytucji, oraz firm. Bardzo często z opcji kolportażu adresowanego korzystają restauracje a ponadto firmy , które oferują catering.

Odwiedź prowadzoną przez nas stronę maxpost.pl oraz zapoznaj się z szeroką ofertą świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego nabywcy a ponadto korzystne cenniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top