Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jak Trzymasz Ręce Na Kierownicy? Sprawdź Jakim Typem Osoby Jesteś!

17 lipca 2017
przez Miss Gorilla Team   |   23,4 tys. wyświetleń
Jak Trzymasz Ręce Na Kierownicy? Sprawdź Jakim Typem Osoby Jesteś!

Wielu doświadczonych kierowców, nie zwraca już uwagi na to, jak trzyma ręce na kierownicy. Większość z nich nie ma pojęcia, że układ rąk na kierownicy zdradza pewne cechy ich osobowości.

#1 Minimalista

Próbujesz żyć tak prosto, jak to możliwe. Wolisz mieć mniejsze grono zaufanych znajomych, niż ogromną ekipę na pokaz. Ludzie doceniają Twój normalny styl życia, w którym rzadko zdarzają się nagłe zwroty akcji.

#2 Racjonalista

Jesteś bardzo rozsądny. Rodzina docenia Twoją niezawodność i zdolność do podejmowania właściwych decyzji. Często miewasz wahana nastroju, ale potrafisz kontrolować swoje zachowania.

#3 Mediator

Nie możesz znieść konfliktów i wrogości pomiędzy ludźmi. Jeżeli kiedykolwiek już podnosisz głos, to tylko w koniecznych sytuacjach. Zawsze dążysz do pojednania i stosujesz ku temu pokojowe metody.

#4 Perfekcjonista

Układasz ręce dokładnie tak, jak uczyli Cię podczas kursu prawa jazdy. Wszystko musi być zrobione prawidłowo i we właściwej kolejności. Ludzie wokół Ciebie chcą być tacy jak Ty.

#5 Panikarz

Borykasz się z uczuciem ciągłego niepokoju. Często zmieniasz pracę, bo w każdej wydaje Ci się, że coś jest nie tak. Członkowie Twojej rodziny zawsze próbują Ci pomóc, bo w gruncie rzeczy doskonale wiedzą, że jesteś wspaniałym człowiekiem.

#6 Poszukiwacz przygód

Jesteś naprawdę godny przygód! Wystarczającej dawki adrenaliny mogą zapewnić Ci jedynie skok ze spadochronem lub rejs z rekinami. Twoi najbliżsi nie podzielają Twoich pasji, ale rozumieją je.

#7 Szef

Jesteś urodzonym przywódcą. Definiuje Cię odpowiedzialność, a ludzie zgadzają się z Twoimi decyzjami. Jesteś stale chwalony w swojej pracy za godną naśladowania postawę.

#8 Pomocna dłoń

Ludzie Cię wręcz kochają! Jesteś uczynny i opiekuńczy. Cieszysz się kiedy inni odnoszą sukces i wspierasz ich w razie niepowodzeń. Sam jesteś szczęśliwy, bo bierzesz życie takim, jakie jest.

#9 Spoko gość

Jesteś uosobieniem luzu i bezstresowego życia. Każdy Twój dzień traktujesz jak wakacje i nie przejmujesz się, co będzie jutro. Kiedy potrzebujesz relaksu, lubisz odciąć się od świata.

#10 Karierowicz

Jesteś bardzo zajętą osobą, która dla nikogo nie ma czasu. Ludzie w Twoim otoczeniu podziwiają Twoją ambicję oraz dążenie do sukcesu i mają nadzieję, że w ważnych sprawach mogą się udać do Ciebie po pomoc.

Koniecznie daj znać w komentarzu, czy się sprawdziło!
Komentarze. Dołącz do dyskusji.

Polub Miss Gorilla. Obserwuj nas na Facebooku.