Miss Gorilla - historie, które łączą ludzi i zmieniają rzeczywistość

Jak Wyglądać Młodziej Bez Operacji Plastycznej? Ta Kobieta Wymyśliła Sposób!

31 grudnia 2016   ·   52 udostępnienia   ·   4 komentarze

Nexsey to specjalna taśma klejąca, która spowoduje, że obszar szyi wygląda znacznie młodziej.

Nieważne, czy chcesz starzeć się z godnością czy iść na całość i utrzymać lata na dystans, to rozwiązanie może być dla Ciebie :) Firma Nexsey stworzyła produkt, którym można zwalczać efekty starzenia na szyi.

Specjalna taśma pozwala ściągnąć skórę na szyi z tyłu i przykleić. W efekcie skóra z przodu szyi będzie wygładzona i wyglądająca na młodszą. Rozwiązanie przeznaczone jest głównie dla kobiet, które nie chcą poddawać się operacjom plastycznym, a chcą zgubić kilka lat.

"Osobiście szukałam sposobu na polepszenie stanu dekoltu bez konieczności stosowania bolesnych i drogich zabiegów. Po wielu eksperymentach z różnymi opcjami i taśmami, opracowałam ten produkt jako alternatywę! Mam nadzieję, że będzie to przydatne dla innych kobiet, które szukają czegoś podobnego" - wyjaśnia pomysłodawczyni.

Wszystko, co musisz zrobić to wyciąć kawałek taśmy o długości około 10 centymetrów. Następnie odsuń włosy i przyklej jeden koniec na karku. Następnie pociągnij za drugi koniec taśmy, naciągając skórę i przyklej koniec do szyi. Przyciśnij i chwilę potrzymaj a następnie zakryj włosami i ciesz się efektem!

Co o tym sądzisz?